СКИ одмор во Добриниште - Куќа за гости Бајракови

Еднодневен пакет + лифт карта за ски зона Добриниште во Куќа за гости Бајракови, ДобриништеКуќа за гости Бајракови е на 7 км од Банско и 13 км од Разлог. Тој нуди семејни соби и детско катче.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1580 денари (25 €)
ВИП ваучерoт е ЕДНO лице и вклучува

 • Една ноќевање
 • Еднодневна лифт карта за скијачката зона Добриниште
 • Ски гардеробер
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Повластени цени на лифт карта за деца:

 • До 4 годишна возраст - бесплатно.
 • Од 4 до 12 годишна возраст - се плаќа 8 € за еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште.

Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.

Куќа за гости Бајракови се наоѓа во центарот на Добриниште, на 7 км од Банско.
Куќата нуди 4 двокреветни и 1 трокреветна соба, од кои сите имаатбиро, гардеробер, кабелска телевизија со рамен екран и wi-fi.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи преди датата на истекување на понудата.  
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Понудата важи за минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 6 години престојуваат бесплатно на дополнителен кревет.
 • Деца од 6 до 12 години се сместуваат на дополнително легло и се доплаќа 8 € на ден.
 • Трет возрасен е сместен на дополнително легло и купува редовен ваучер.
 • Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.
 • Нема посебен паркинг, но постои можност за паркирање околу хотелот.
 • Пријавување по 14:00 часот, одјавување пред 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 8 јануари до 31 март 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучер на тел: +359 897/570 184.
 • Погледнете ги сите правила и услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Бајракови

гр.Добриниште, Р. Бугарија
ул.Митко Палаузов 14
Тел: +******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Бајракови, Добриниште!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 08.01.2021 до 31.03.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.