Одмор во Добриниште - Куќи за гости КООП Добриниште

Наем на самостојна вила за до четири лица во Куќи за гости КООП, ДобриништеКуќи за гости "КООП Добриниште" се лоцирани во подножјето на планината Пирин и се соодветно место за одмор, предлагаат удобност и релаксација, далеку од урбаната средина. Куќи за гости "КООП Добриниште" се наоѓаат во рамките на комплексот "Русковец Резорт" во градот Добриниште.

Модерен мебел и комфор, како и можностите за ски-спорт и забава, во комбинација со убавината на природата и прекрасните планински предели се една прекрасна можност за семеен одмор и бегство од секојдневието.
Куќи за гости "КООП Добриниште" се дел од ланецот "КООП-Вашето место за одмор".

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1517 денари (24 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, при сместени четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање за едно лице во вила за четири лица
 • Комплимент: Шише вино и минерална вода
 • Wi-Fi интернет пристап
 • Паркинг
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ

* Секоја вила има две одделни спални, дневна соба со софа кревет (во некои од куќите), трпезарија и кујна.
* За една ноќ се нарачуваат 4 ваучери за изнајмување на вилата.

"КООП Добриниште" опфаќаат 6 самостојни двокатни куќи - тип мезонет со површина од 110 квадратни метри, предлагаат удобност и комфор. Секоја куќа има:

 • пространа дневна соба и камин, трпезарија и кујна
 • две спални
 • две купатила, една со бања со туш кабина и џакузи
 • веранда и тераса со панорамски поглед на планината Пирин
 • едно паркинг место лоцирано до влезот во куќата.

Услови на понудата

 • ВИП Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени четири лица во вилата. За изнајмување на вилата за една ноќ мора да купите 4 ваучери.
 • Check-in по 14:00, check-out до 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: 31 јануари до 31 март 2019 година
 • Ваучерот не важи за национални и официјални празници!
 • Услови за откажување за потврдени и потврдени  хотелски резервации: До 7 дена пред датумот на пријавување - без казна.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефон: +359 893/567 044.
 • Откако ќе купите ваучер, потврдете ја вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерите на тел: +359 893/567 044.
 • Погледнете ги сите општи услови

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќи за гости КООП Добриниште

2777, гр. Добриниште
ул. Незнаен воин № 1

Телефон за врска: +******
Резервации: +******

Email: [email protected]
Website: www.coopdobrinishte.bg

ВИП Понудата е обезбедена од нашия партнер - Куќи за гости КООП Добриниште!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.01.2019 до 31.03.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.