На Пирин Планина во Добриниште - Старата Тонина Куќа

Еднодневен пакет за двајца без исхрана или со појадок во Старата Тонина Куќа, ДобриништеВо Старата Тонина Куќа можете да уживате во тивка и пријатна атмосфера, да пробате од локалната Добринишка кујна или да уживате во голтка кафе покрај прекрасните Пирински врвови. Со пријателите или со семејството, во хотел Тонин секогаш ќе најдете пријателство во лицето на домаќините. Претворете го Вашиот одмор во незаборавни моменти и убави спомени.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1896 денари (30 €) - 50% = 948 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Парна бања
 • Сауна
 • Надворешен базен

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2528 денари (41 €) - 50% = 1264 денари (20.5 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Парна  бања
 • Сауна
 • Надворешен базен

Хотелот располага со: двокреветни соби, трокреветни соби и апартмани. Во хотелот има таверна со самобитен стил со два камини, нуди локални и традиционални специјалитети. Има убав двор со зеленило(летна бавча) со базен и скара.

Добриниште е гратче  со уникатна местоположба, лоцирано меѓу три планини- Пирин, Рила и Родопите. Во лето е свежо, тивко и мирно. Интересна комбинација од чистиот воздух на планината и модерната минерална плажа.
Добриниште е место каде што секој човек може да се погрижи  како за физичкото здравје, така и за душевниот мир и спокојство.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 5 години се сместуваат бесплатно на дополнително легло.
 • Деца од 5 години до 10 години, плаќаат 5 € на вечер за ноќевање и појадок.
 • Деца над 10 години или трет возрасен плаќа на вечер 7.5 €  за ноќевање и појадок.
 • За сместување во студио или апартман се доплаќа 5 € на вечер.
 • Валидност на ваучер: од 11 август до 30 септември 2016 година.
 • Во куќата за гости не се дозволени домашни миленици.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 889/58 86 78; +359 888/58 86 78.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Старата Тонина Куќа

Град Добриниште
Ул. Гоце Делчев
Тел: +359 ******
Тел: +359 ******
Tел./факс: +359 ******  
E-mail: [email protected]
Website: www.oldtoninhouse.com

ВИП Понудата е обезбедена од Старата Тонина Куќа, Добриниште

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 10.08.2016 до 01.10.2016

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.