Летување на Црно море во Приморско - Куќа за гости "Елидис"

Еднодневен пакет без исхрана во Куќа за гости "Елидис", ПриморскоКуќа за гости Елидис отвора врати за прва година. Куќата за гости е лоцирана на околу 200 метри од Северната градска плажа на Приморско. Растојанието до центарот на градот е 500 метри (околу 5 минути пешачење). Во близина на куќата има паркинг места за автомобили.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 948 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за периодот од 01 до 30  јуни и од 26 август до 30 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна или трокреветна просторија
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1106 денари (18 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за периодот од 01 јули до 25 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна или трокреветна просторија
 • Интернет
 • Туристичка такса

Куќата располага со двокреветни и трокреветни соби со нова материјална база (самостојни санитарни јазли, одделни балкони, кабловска телевизија на LCD телевизори) Во близина на објектот нема бучни локали и ресторани, се наоѓа во релативно мирен кварт, погоден за семеен одмор.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Деца до 5.99 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • Трето возрасно лице купува ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 30 септември 2021 година
 • Понудата не важи за празници!
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 884/51 84 18.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на тел: +359 884/51 84 18.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости "Елидис"

Приморско, Р. Бугарија
ул. "Зора" №10 А
Email: [email protected]
Моб: +359 884/  ******

 

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Куќа за гости "Елидис"!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2021 до 30.09.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.