Летување на Црно море во Приморско - Куќа за гости "Елидис"

Еднодневен пакет без исхрана во Куќа за гости "Елидис", Приморско

Еднодневен пакет без исхрана во Куќа за гости "Елидис", Приморско

Изберете пакет

1.ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ (oд 01 до 30 јуни и од 28 август до 30 септември)

Цена: 1454 ден.
Купете

2.ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ (од 01 јули до 27 август)

Цена: 1770 ден.
Купете
Валидност 01.06.2022 - 30.09.2022
Цена на човек/ден 1453.6 - 1769.6 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Деца до 5.99 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • Трето возрасно лице купува ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 30 септември 2022 година
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 884/51 84 18.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на тел: +359 884/51 84 18.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Приморско, Р. Бугарија
ул. "Зора" №10 А
Email: [email protected]
Моб: +359 884/  51 84 18

 

ВИП Понудата за Црно море 2022 е обезбедена од Куќа за гости "Елидис"!

Еднодневен пакет без исхрана во Куќа за гости "Елидис", Приморско

Изберете пакет

1.ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ (oд 01 до 30 јуни и од 28 август до 30 септември)

Цена: 1454 ден.
Купете

2.ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ (од 01 јули до 27 август)

Цена: 1770 ден.
Купете
Валидност 01.06.2022 - 30.09.2022
Цена на човек/ден 1453.6 - 1769.6 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Деца до 5.99 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • Трето возрасно лице купува ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 30 септември 2022 година
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 884/51 84 18.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на тел: +359 884/51 84 18.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Приморско, Р. Бугарија
ул. "Зора" №10 А
Email: [email protected]
Моб: +359 884/  51 84 18

 

ВИП Понудата за Црно море 2022 е обезбедена од Куќа за гости "Елидис"!

Куќа за гости Елидис отвора врати за прва година. Куќата за гости е лоцирана на околу 200 метри од Северната градска плажа на Приморско. Растојанието до центарот на градот е 500 метри (околу 5 минути пешачење). Во близина на куќата има паркинг места за автомобили.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1454 денари (23€)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за периодот од 01 до 30  јуни и од 28 август до 30 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна или трокреветна просторија
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1770 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за периодот од 01 јули до 27 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна или трокреветна просторија
 • Интернет
 • Туристичка такса

Куќата располага со двокреветни и трокреветни соби со нова материјална база (самостојни санитарни јазли, одделни балкони, кабловска телевизија на LCD телевизори) Во близина на објектот нема бучни локали и ресторани, се наоѓа во релативно мирен кварт, погоден за семеен одмор.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Деца до 5.99 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • Трето возрасно лице купува ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 30 септември 2022 година
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 884/51 84 18.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на тел: +359 884/51 84 18.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости "Елидис"

Приморско, Р. Бугарија
ул. "Зора" №10 А
Email: [email protected]
Моб: +359 884/  51 84 18

 

ВИП Понудата за Црно море 2022 е обезбедена од Куќа за гости "Елидис"!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2022 до 30.09.2022
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.