Зимски одмор во Добриниште - Куќа за гости Елит, Добриниште

Еднодневен пакет со појадок, вечера и лифт карта во ски зона Добриниште во Куќа за гости Елит, ДобриништеКуќата е изградена во духот на локалната архитектонска и традиција со надеж дека ќе обезбеди на своите гости спокојство и сигурност во непосредна близина на природата. Чистиот и здрав воздух, боровите шуми, зимската бајка по снежните патеки или летните походи по прекрасниот Пирин Ве очекуваат во текот на целата година.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ:  ВИП цена: 2117 денари (34 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште
 • Wi-fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Повластени цени на лифт карта за деца:

 • До 4 годишна возраст - бесплатно.
 • Од 4 до 12 годишна возраст - се плаќа 8 € за еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште.

Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.

Куќата располага со 11 соби, двокреветни, трокреветни и 1 апартман. Сите се со бања, телевизор и пријатен дизајн. Таверната е за гостите на куќата и нуди вкусно мени од автентичната бугарска кујна.

Куќата нуди целогодишно ноќевања во нови, добро опремени соби со 2, 3, 4 кревети, секоја со сопствен санитарен јазол, LCD и WIFI. На располагање на нашите гости се 11 пространи соби, од кои три со тераси. Специјално за нашите гости е секогаш на располагање релаксирачкиата сауна на хотелот.

Подарете си незаборавна вечер во таверната, која што нуди разновидност на локална и национална кујна, и вкусни специјалитети на мајсторот готвач. Таверна Елит работи за гостите на куќата, располага со 40 места и пријатен камин.

Услови на понудата

 • Ваучерот за ВИП треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Дете до 2,99 години се сместува бесплатно.
 • Деца од 3 до 10 години со појадок и вечера плаќаат 8 € на рецепција на хотелот.
 • Трет возрасeн купува ваучер.
 • Сите доплати се прават на рецепција.
 • Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.
 • Валидност на ваучерот за периодот: од 08 јануари до 31 март 2021 година.
 • Пред да купите ваучер, ве молиме да прашајте за слободни места и резервација на тел: +359 883/33 12 04
 • По купувањето на ваучерите, треба да ја потврдите Вашата резервација со тоа што ќе го издиктирате вашиот број на ваучер на тел: +359 883/33 12 04.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Елит, Добриниште

гр. Добриниште
ул. Христо Смирненски №1
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: 
www.hotel-elit.com

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Елит, Добриниште

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 08.01.2021 до 31.03.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.