Нова година во Банско - Евергрин АпартХотел

Еднодневен новогодишен пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во Евергрин АпартХотел, Банско

Еднодневен новогодишен пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во Евергрин АпартХотел, Банско

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок + СПА во Евергрин АпартХотел, Банско

Цена: 2718 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Евергрин АпартХотел, Банско

Цена: 3318 ден.
Купете
Валидност 29.12.2021 - 03.01.2022
Цена на човек/ден 2717.6 - 3318 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред датумот на истекување на предложената понуда.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување, за минимум ТРИ ноќевања.
 • Деца до 3.99 година се сместуваат и хранат бесплатно. 
 • За дете од 3 до 11,99 г. се  доплаќа 20 € за ноќевање со појадок или 28 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • За трет возрасен се  доплаќа 35 € за ноќевање со појадок или 45 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 889/53 03 06.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 889/53 03 06.
 • Валидност на ваучер: од 29.12.2021 г. до 03.01.2022 година.
 • Видете ги сите општи услови.

Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. Валевица 4
Тел: +359 
889/ 53 03 06
Email: [email protected]
Website: www.evergreen-bansko.com

ВИП Понудата е обезбедена од Евергрин АпартХотел!

Еднодневен новогодишен пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во Евергрин АпартХотел, Банско

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок + СПА во Евергрин АпартХотел, Банско

Цена: 2718 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Евергрин АпартХотел, Банско

Цена: 3318 ден.
Купете
Валидност 29.12.2021 - 03.01.2022
Цена на човек/ден 2717.6 - 3318 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред датумот на истекување на предложената понуда.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување, за минимум ТРИ ноќевања.
 • Деца до 3.99 година се сместуваат и хранат бесплатно. 
 • За дете од 3 до 11,99 г. се  доплаќа 20 € за ноќевање со појадок или 28 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • За трет возрасен се  доплаќа 35 € за ноќевање со појадок или 45 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 889/53 03 06.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 889/53 03 06.
 • Валидност на ваучер: од 29.12.2021 г. до 03.01.2022 година.
 • Видете ги сите општи услови.

Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. Валевица 4
Тел: +359 
889/ 53 03 06
Email: [email protected]
Website: www.evergreen-bansko.com

ВИП Понудата е обезбедена од Евергрин АпартХотел!

"Евергрин АпартХотел" е лоцирана на клучно место во туристичкиот град Банско. Ако барате комфор, можност за одмор и пријатно опуштање, "Евергрин АпартХотел" Ви нуди комфорт и удобност, зона за релаксација, како и незаборавни кулинарски искуства. Неговата локација комбинира спокојство и прекрасен поглед кон Национален Парк Пирин во близина на почетната станица на жичарница (150m) и лизгалиштето (200m), кои го прават исклучително удобен за ски спорт, комплетен одмор и прошетки во планината.

*** За 31.12.2021 – Нова година – Хотелот не организира Празнична новогодишна вечера! -
За гостите кои избираат исхрана „Појадко и Вечера“ се предлага ручек на 31.12.2021 ( от 12:30 до 14:00 ) наместо вечера!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2718 денари (44 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во едноспален апартман со тераса
 • Еден појадок
 • Внатрешен загреан базен - џакузи
 • Сауна
 • Парна бања
 • Wi-Fi во целиот хотел
 • Паркинг зона
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3318 денари (54 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во едноспален апартман со тераса
 • Еден појадок  
 • Една вечера  
 • Внатрешен загреан базен - џакузи
 • Сауна
 • Парна бања
 • Wi-Fi во целиот хотел
 • Паркинг зона
 • Туристичка такса

Класичен ресторан со 70 места и летна градина се на ваше располагање. Лоби-барот во фоајето на хотелот е идеално место да уживате во пијалок во пријатна компанија или едноставно да се опуштите.

Зоната за релаксација е со внатрешен базен-џакузи, парна бања, финска сауна, зона за одмор и масажно студио се прекрасно место за опуштање, обновување и полнење со енергија на телото и духот.

Мултифункционална конференциска сала е со капацитет до 100 места и предлага  услови за модерно, флексибилно, адаптирано, според желбата на клиентот спроведување на конференции, семинари, деловни состаноци, презентации, обуки, свечености и друг вид настани.

Детско  игралиште и сала за игри се достапни за најмалите гости. "Евергрин АпартХотел" располага со подземна гаража, паркинг и можност за користење на сеф на рецепција.

"Евергрин АпартХотел" нуди 41 целосно опремени и опремени апартмани, од кои 3 студиа, 36 едноспални апартмани и 2 двоспални апартмани.

Тие се опремени со сите неопходните удобности за незаборавен одмор. Секој апартман е со пространа дневна, модерно опремена кујна, пријатна спална, стилска бања со када или туш кабина и панорамска тераса со прекрасен поглед.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред датумот на истекување на предложената понуда.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување, за минимум ТРИ ноќевања.
 • Деца до 3.99 година се сместуваат и хранат бесплатно. 
 • За дете од 3 до 11,99 г. се  доплаќа 20 € за ноќевање со појадок или 28 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • За трет возрасен се  доплаќа 35 € за ноќевање со појадок или 45 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 889/53 03 06.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 889/53 03 06.
 • Валидност на ваучер: од 29.12.2021 г. до 03.01.2022 година.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Евергрин АпартХотел

Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. Валевица 4
Тел: +359 
889/ 53 03 06
Email: [email protected]
Website: www.evergreen-bansko.com

ВИП Понудата е обезбедена од Евергрин АпартХотел!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.12.2021 до 03.01.2022
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.