Летување на Црно море вo Кранево - Хотел Феста Кранево

Еднодневен пакет со појадок и вечера, или со појадок, ручек и вечера во Хотел Феста КраневоХотел Феста е реновиран во 2013 година. Се наоѓа на главната улица во Кранево и на само 500 м од Црно море. Располага со голема оградена површина, базен, фудбалско игралиште, отворена сцена и сали за обука, проби и настани.
Хотелот располага со соби со три редовни кревети. Во секоја соба има нов мебел, основни кревети, телевизор, шкафче, огледало, гардеробер, бања со туш, сите соби со балкон со столици.

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 727 денари (12 €)
ВИП Ваучерот е за одмор на море за ЕДЕН човек и вклучува:

(важи за сместување од 01 до 20 јуни и од 30 август до 12 септември)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Надворешен базен, лежалки и чадор
 • Безжичен интернет во заедничките делови на хотелот

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 822 денари (13 €)
ВИП Ваучерот е за одмор на море за ЕДЕН човек и вклучува:

(важи за сместување од 01 до 20 јуни и од 30 август до 12 септември)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Надворешен базен, лежалки и чадор
 • Безжичен интернет во заедничките делови на хотелот

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 822 денари (13 €)
ВИП Ваучерот е за одмор на море за ЕДЕН човек и вклучува:

(важи за сместување од 21 јуни до 11 јули)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Надворешен базен, лежалки и чадор
 • Безжичен интернет во заедничките делови на хотелот

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 948 денари (15 €)
ВИП Ваучерот е за одмор на море за ЕДЕН човек и вклучува:

(важи за сместување од 21 јуни до 11 јули)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Надворешен базен, лежалки и чадор
 • Безжичен интернет во заедничките делови на хотелот

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 978 денари (16 €)
ВИП Ваучерот е за одмор на море за ЕДЕН човек и вклучува:

(важи за сместување од 12 јули до 29 август)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Надворешен базен, лежалки и чадор
 • Безжичен интернет во заедничките делови на хотелот

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1138 денари (18 €)
ВИП Ваучерот е за одмор на море за ЕДЕН човек и вклучува:

(важи за сместување од 12 јули до 29 август)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Надворешен базен, лежалки и чадор
 • Безжичен интернет во заедничките делови на хотелот

Селцето Кранево е мало туристичко место на брегот на Црното море, на околу 15 километри северно од Варна.

Услови на понудата

 • ВИП Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Еден ваучер е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете до 2,99 години се сместува бесплатно.
 • За дете од 3 до 11.99 години сместено на дополнително легло, се доплаќа 50% од цената на избраниот пакет на рецепција.
 • За дете над 12 години или трет возрасен, сместен на дополнително легло, се доплаќа 70% од цената на избраниот пакет на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 12 септември 2021 година.
 • Пред купување на ваучер е потребно да проверите за можните слободни места за сместување на тел: +359 877/66 03 26.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 877/66 03 26.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Феста Кранево

с. Кранево, Р. Бугарија
ул. Черноморска 23
Тел: ******
E-mail: 
[email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Хотел Феста, Кранево

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2021 до 12.09.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

All Inclusive Light пакетот вклучува:

• Појадок (08:00 - 10:00) на шведска маса, плус кафе, млеко, какао, чај, сокови и вода;
• Ручек (12:30 - 14:00) на шведска маса, плус сокови, вода, бело и црвено наливно вино и наливно пиво;
• Вечера (18:00 - 20:00) на шведска маса, плус сокови, вода, бело и црвено наливно вино и наливно пиво.