Одмор на вештачкото езеро Доспат - ArdoSPA Hotel and Restaurant

Еднодневен пакет со појадок во ArdoSPA Hotel and RestaurantArdospa Hotel And Restaurant е мал хотел, кој се наоѓа во град Срница. Во последните години Срница се развива доста како туристичко гратче, најмногу поради браната Доспат. Гостите доаѓаат поради риболовот, природата и свежиот воздух. Хотелот се наоѓа на 200 метри од брегот на браната и на 100 метри од центарот на градот.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1580 денари (25 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Кабелска телевизија и Wi fi интернет
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

Хотелот нуди 10 двокреветни соби, 2 - трокреветни соби и 3 апартмани (од кои 1 - е фамилијарна двокреветна соба со една спална соба и два кревети). Разполага со ресторан - таверна и скара. Бесплатен паркинг, wi fi и велосипеди .Секоја соба има сопствена бања. телевизор, кабловска, wi fi.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете до 5.99г. возраст се сместува бесплатно на без исхрана. 
 • За дете од 6 до 12 год. возраст или трет возрасен се доплаќа на рецепција 50% од вредноста на пакетот.
 • Сместувањето во хотелот е после 14 часот, а ослободувањето на собите е до 12 часот.
 • Валидност на ваучер: од 01 март до 30 април 2022 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 894/61 19 01.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 894/61 19 01.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

ArdoSPA Hotel and Restaurant

гр. Срница, Р. Бугарија
ул. Слобода 12
Тел: +359 ****** 
Email: [email protected]
Website: www.hotel-ardalievi.com

ВИП Понудата е обезбедена од хотел Ардалиеви, гр. Срница!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 17.05.2022 до 31.07.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.