Одмор во Добриниште Бугарија - Куќа за гости Рафе

Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости РафеКуќа за гости "Рафе" се наоѓа во туристичкиот гратче Добриниште - најпосакувана дестинација за многу туристи како во зима, така и во текот на летото. Добрите услови за спорт во зима и минералниот плажа во лето ви овозможуваат да уживате во една неверојатна одмор.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ:  1264 денари (20 €) - 50% = 632 денари (10 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Wi-fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Куќа за гости "Рафе" за своите гости предлага 4 самостојни куќички тип апартман со бања, TV + кабловска, како и прекрасен поглед кон планината.
Куќа "Рафе" располага со:
2 двокреветни соби;
2 трокреветни соби;
1 апартман:
4 самостојни куќички (бунгалов) тип апартман

Сите соби, како и апартмани имаат TV со кабелска телевизија и посебен санитарен јазол.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Деца до 4.99 години се сместуваат бесплатно на дополнително легло. Без вклучена исхрана.
 • Деца од 5 до 11.99 години плаќаат 7.5 € за ноќевање со појадок на лице место во хотелот.
 • Деца над 12 години и трет возрасен плаќаат 9 € за ноќевање со појадок на лице место во хотелот.
 • Сместувањето е по 14 часот, а напуштање на просториите до 12 часот.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата.
 • Валидност на ваучер: од 06 април до 30 септември 2017 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 879/13 10 08.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 879/13 10 08.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Рафе

Гр. Добриниште, Р. Бугарија
ул. "Васил Априлов" 6
Тел: +359 ******
E-mail: 
[email protected]
Website: www.raffe.dobrinishte-bg.com

ВУП Понудата е обезбедена од нашиот партнер Куќа за гости "Рафе"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 05.04.2017 до 01.10.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.