Летување на Црно море во Китен - Семеен Хотел Грин Палас, Китен

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Семеен Хотел Грин Палас***, КитенСемеен Хотел Грин Палас *** е лоциран во центарот на Китен и на околу 200 м. од плажите на Црно море. Хотелот предлага 16 апартмани. Секој апартман се состои од 2 соби, во секоја соба има по 3 кревети. Сите соби и апартмани се опремени со бања, телевизор, фрижидер и тераса. За комфорот на гостите просториите на последен кат се опремени со клима уред. На располагање на гостите се ресторан со градина, како и мало детско катче.

1. Еднодневен пакет во двокреветна соба: ВИП цена: 1264 денари (20 €)
(важи за сместување од 01 до 30 јуни)
2. Еднодневен пакет во двокреветна соба: ВИП цена: 1422 
денари (23 €)
(важи за сместување од 01 до 15 јули)
3. Еднодневен пакет во двокреветна соба: ВИП цена: 1738 
денари (28 €)
(важи за сместување од 16 јули до 22 август)
4. Еднодневен пакет во двокреветна соба: ВИП цена: 1580 
денари (25 €)
(важи за сместување од 23 август до 15 септември)

5. Еднодневен пакет во апартман: ВИП цена: 3792 денари (61 €)
(важи за сместување од 01 до 30 јуни)
6. Еднодневен пакет во апартман: ВИП цена: 4424 
денари (72 €)
(важи за сместување од 01 до 15 јули и од 23 август до 15 септември)
7. Еднодневен пакет во апартман: ВИП цена: 5056 
денари (82 €)
(важи за сместување од 16 јули до 22 август)

ВИП Ваучерот е за едно лице во двокреветна соба или за наем на апартмани вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба (2) или во апартман (2+2)
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на базен
 • Интернет
 • Паркинг (општествен)
 • Туристичка такса

Китен е најубавото катче по бугарското крајбрежје на Црното Море, што може да го маѓепса секој посетител со неодоливо чувство за вечно лето! За Китен е многу важно  да се чувствувате подобро и да сте постојано насмеани! Комбинацијата на шумите на блиската планина Странџа и морето придонесува за магијата на летувалиштето Китен што се претвора во рајско место во текот на летната сезона. Плажите се можеби основниот природен ресурс кој го условува развојот на Китен како туристичка населба и како центар за летен морско одмор.
Градот Китен се наоѓа на околу 55 км на југ од Бургас, и на 5 км од градот Приморско.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 3.99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 11.99 години плаќаат 10 € на ден.
 • Трет возрасен доплаќа 15 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 01 юни до 15 септември 2022 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 879/ 626 000.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 879/ 626 000.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен Хотел Грин Палас, Китен

гр. Китен, Р. Бугарија
Ул. Бриз № 16
Тел:
 +359 ******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Семеен Хотел Грин Палас***, Китен

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2022 до 15.09.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.