Нова година за двајца во Ловеч Бугарија - Хотел Лиани***, Ловеч

Дводневен или тридневен пакет со појадок и вечера во Хотел Лиани***, ЛовечХотел Лиани се наоѓа во централниот дел на Ловеч, во непосредна близина на преродбенскиот квартал Вароша и во прегратките на парк Стратеш. Кога го создававме, го вложивме во него цело срце, љубов и посветеност. Наша основна грижа е овде секој да се чувствува специјален. Искрено се надеваме дека ќе одговориме на вашите барања.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 11376 денари (184 €)
Ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Два појадоци
 • Две вечери (една празнична вечера на 31.12)
 • Интернет
 • Паркинг

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 14536 денари (236 €)
Ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Три вечери (една празнична вечера на 31.12)
 • Интернет
 • Паркинг

Простории:
Хотелот располага со 20 соби, ресторан, таверна, лоби, сала за состаноци со 10 места и конференциска сала со 50 места. Хотелските соби се удобно опремени, целата зграда е со сопствена вентилација и климатизација.

Барови и ресторани:
Хотел Лиани располага со основен ресторан со 50 места, како и со летна градина со дополнителни 50 места. Гостите на хотелот можат да уживаат во различни вкусни јадења и специјалитети приготвени и послужени со внимание во комфорна и стилска атмосфера.
Хотел Лиани располага и со таверна во автентичен битов стил која нуди домашен комфор со камин и богата винска селекција како добар прилог кон вкусните традиционални бугарски специјалитети.
Во Лоби барот на хотелот гостите можат да се релаксираат во пријателски разговор со професионално подготвен коктел или чаша ароматично кафе.

Бизнис центар:
Хотел Лиани нуди и добри услови за водење бизнис настани. За целта хотелот располага со светла и удобна конференциска сала со капацитет до 60 лица и можности за презентации, конференции и семинари. Салата располага со кабелски и безжичен интернет пристап.
Исто така на располагање има и сала за состаноци - дискретно и погодно место за доверливи разговори, бизнис-состаноци и деловни преговори. Салата е со капацитет до 15 лица, располага со безжичен и кабелски интернет пристап.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување и минимум престој од две ноќевања.
 • Дете до 1,99 години се сместува  бесплатно во двокреветна соба на дополнително легло без вклучена исхрана.
 • Дете од 2 до 12 години доплаќа 40 € за дводневен или 55 € за тридневен пакет.
 • Трет возрасен плаќа 70 € за дводневен или 90 € за тридневен пакет.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 0884/81 87 50 и +359 685/58 64 99.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 884/81 87 50 и +359 685/58 64 99.
 • Валидност на ваучер: од 30 декември 2020 г. до 02 јануари 2021 година.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Лиани***, Ловеч

гр. Ловеч,
ул. Васил Левски 1
Тел: +359 
******
Тел: +359 
******
E-mail: 
[email protected]
Website: 
hotelliani.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Лиани***, Ловеч

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.12.2020 до 02.01.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.