Одмор во Ловеч Бугарија - Хотел Лиани***, Ловеч

Еднодневен делничен пакет со појадок во Хотел Лиани***, Ловеч

Хотел Лиани се наоѓа во централниот дел на Ловеч, во непосредна близина на преродбенскиот квартал Вароша и во прегратките на парк Стратеш. Кога го создававме, го вложивме во него цело срце, љубов и посветеност. Наша основна грижа е овде секој да се чувствува специјален. Искрено се надеваме дека ќе одговориме на вашите барања.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1106 денари (18 €)
Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Едeн појадок
 • Интернет
 • Паркинг

Простории:
Хотелот располага со 20 соби, ресторан, таверна, лоби, сала за состаноци со 10 места и конференциска сала со 50 места. Хотелските соби се удобно опремени, целата зграда е со сопствена вентилација и климатизација.

Барови и ресторани:
Хотел Лиани располага со основен ресторан со 50 места, како и со летна градина со дополнителни 50 места. Гостите на хотелот можат да уживаат во различни вкусни јадења и специјалитети приготвени и послужени со внимание во комфорна и стилска атмосфера.
Хотел Лиани располага и со таверна во автентичен битов стил која нуди домашен комфор со камин и богата винска селекција како добар прилог кон вкусните традиционални бугарски специјалитети.
Во Лоби барот на хотелот гостите можат да се релаксираат во пријателски разговор со професионално подготвен коктел или чаша ароматично кафе.

Бизнис центар:
Хотел Лиани нуди и добри услови за водење бизнис настани. За целта хотелот располага со светла и удобна конференциска сала со капацитет до 60 лица и можности за презентации, конференции и семинари. Салата располага со кабелски и безжичен интернет пристап.
Исто така на располагање има и сала за состаноци - дискретно и погодно место за доверливи разговори, бизнис-состаноци и деловни преговори. Салата е со капацитет до 15 лица, располага со безжичен и кабелски интернет пристап.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување и минимум престој од две ноќевања.
 • Дете до 1,99 години се сместува  бесплатно во двокреветна соба на дополнително легло без вклучена исхрана.
 • Дете од 2 до 12 години доплаќа 5 € на ден за ноќевање без вклучена исхрана.
 • Трет возрасен плаќа 10 € на дена на база ноќевање без вклучена исхрана.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 0884/81 87 50 и +359 685/58 64 99.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 884/81 87 50 и +359 685/58 64 99.
 • Валидност на ваучер: од 20 октомври до 22 декември 2021 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници. 
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Лиани***, Ловеч

гр. Ловеч,
ул. Васил Левски 1
Тел: +359 
884/ 81 87 50
Тел: +359 
685/ 58 64 99
E-mail: 
[email protected]
Website: 
hotelliani.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Лиани***, Ловеч

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 19.10.2021 до 22.12.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.