Велигден во Паничиште Бугарија - Хотел Магнолија ***

Дводневен пакет за двајца со појадок и вечера + СПА во хотел Магнолија***, ПаничиштеХотел Магнолија се наоѓа на 1400м надморска височина во срцето на Рила планина во одморалиштето Паничиште. Во непосредна близина се 7-те Рилски езера и спа бањското одморалиште Сапарева бања. Ова место може да ви обезбеди одмор меѓу сто вековните зимзелени шуми и ливади. Хотел Магнолија нуди сите удобности за една комплетен одмор во планината.

ДВОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 6257 денари (101 €)
Вип Ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Две ноќевања
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Сауна
 • Џакузи
 • Wi Fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

* Вечера - шопска салата; пилешки стек со печурки, торта, минерална вода

* Празнична вечера - шопска салата, јагнешко печено, палачинка, 100 мл бугарски алкохол, минерална вода

Сите простории во хотелот имаат балкон, телевизор со кабелски програми и купатило со туш. Во прилог апартманот на 2 нивоа има кујна.

Хотелот располага со мала сопствена скијачка патека за деца и почетници, детско катче и фудбалско игралиште. Гостите исто така можат да уживаат и во BBQ катчето на хотелот. Масажи се предлагаат со дополнителна доплата.

Рилските езера се на 3 километри од хотелот. Автобуска станица и железничката станица Сепарева бања се на 12 километри. Ски лифтот Рилски езера е на 17 километри. Ски зоната Боровец е на 30 километри, а Софија е на 65 километри од хотелот Магнолија.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип Ваучерот е за едно лице во двокреветна соба, при максимална пополнетост на редовните легла.
 • Деца до 6 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 6 до 12 год. возраст се доплаќа на рецепција 50% од сумата за еден родител.
 • Трет возрасен - се доплаќа 50% од цената на пакетот.
 • Сите доплати се прават на лице место на рецепција во хотелот.
 • Валидност на понудата: од 14 до 17 април 2017 година.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми и места на тел: +359 888/83 67 88.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 888/83 67 88.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Магнолија ***

Паничиште, Р. Бугарија
Тел: +359 ******
Email: [email protected]
Website:www.rilatour.com

ВИП Понудата е обезбедена од хотел Магнолија***, Паничиште!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.04.2017 до 17.04.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.