Одмор во Паничиште Бугарија - Хотел Магнолија ***

Еднодневен делничен или дводневен викенд пакет со појадок и вечера + СПА во хотел Магнолија***, ПаничиштеХотел Магнолија се наоѓа на 1400м надморска височина во срцето на Рила планина во одморалиштето Паничиште. Во непосредна близина се 7-те Рилски езера и спа бањското одморалиште Сапарева бања. Ова место може да ви обезбеди одмор меѓу сто вековните зимзелени шуми и ливади. Хотел Магнолија нуди сите удобности за една комплетен одмор во планината.

ЕДНОДНЕВEН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1517 денари (24 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:
(Важи за деновите од неделата до четврток)

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок 
 • Една вечера по тристепено мени
 • Сауна
 • Џакузи
 • Wi Fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ДВОДНЕВEН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 3413 денари (55 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:
(Важи за петок и сабота)

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Два појадоци
 • Две вечери по тристепено мени
 • Сауна
 • Џакузи
 • Wi Fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Сите простории во хотелот имаат балкон, телевизор со кабелски програми и купатило со туш. Во прилог апартманот на 2 нивоа има кујна.

Хотелот располага со мала сопствена скијачка патека за деца и почетници, детско катче и фудбалско игралиште. Гостите исто така можат да уживаат и во BBQ катчето на хотелот. Масажи се предлагаат со дополнителна доплата.

Рилските езера се на 3 километри од хотелот. Автобуска станица и железничката станица Сепарева бања се на 12 километри. Ски лифтот Рилски езера е на 17 километри. Ски зоната Боровец е на 30 километри, а Софија е на 65 километри од хотелот Магнолија.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип Ваучерот е за едно лице во двокреветна соба, при максимална пополнетост на редовните легла.
 • Деца до 6 год. возраст се сместуваат бесплатно без исхрана.
 • За деца од 6 до 12 год. возраст се доплаќа на рецепција 50% од цената на ваучерот.
 • Трет возрасен купува цел ваучер.
 • Сите доплати се прават на лице место на рецепција во хотелот.
 • Валидност на понудата: од 08 декември 2021г. до 28 февруари 2022 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми и места на тел: +359 888/83 67 88.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 888/83 67 88.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Магнолија ***

Паничиште, Р. Бугарија
Тел: +359 ******
Email: [email protected]
Website:www.rilatour.com

ВИП Понудата е обезбедена од хотел Магнолија***, Паничиште!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 08.12.2021 до 30.04.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.