Летување на Црно море во Несебар - хотел Мистрал

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во хотел Мистрал, НесебарХотел Мистрал Несебар, се наоѓа на 150 метри од плажите на Црно море, во близина на Античкиот Несебар - Архитектонски резерват, меѓу чудата на Бугарија, дел од светското културно наследство, вклучен во листата на УНЕСКО, кој се наоѓа на мал полуостров на бреговите на Црното Море.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1043 денари (17 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:
Важи за периодот од 01 јули до 20 август

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Интернет и сеф

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1264 денари (20 €)

Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:
Важи за периодот од 
01 јули до 20 август

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет и сеф

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 632 денари (10 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:
Важи за периодот од 
01 септември до 30 октомври

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Интернет и сеф

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 790 денари (13 €)

Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:
Важи за периодот
 од 01 септември до 30 октомври

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет и сеф

Хотелот располага со 10 двокреветни соби, 2 студиа, 2 апартмани и 4 трокреветни соби. Секоја од нив располага со тераса, сопствена бања, клима, телефон, мини бар и сателитски телевизиски програми. Поволната комбинација на климатските услови на Несебар, помагаат на туристите да го зајакнат своето здравје и истовремено со тоа, да добијат комплетен одмор.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, сместен во двокреветна или трокреветна соба, при минимум сместени соодветно двајца или тројца возрасни.
 • За дете до 11.99 год. се доплаќа на рецепција 60% од вредноста на ваучерот за избраниот пакет.
 • За дете над 12 години  или трет возрасен е потребен посебен ваучер.
 • Секој клиент може да користи неограничен број ваучери и да ги комбинира со цел продолжување на престојот.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 898/67 78 01.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 898/67 78 01.
 • Валидност на ваучер: од 02 јули до 30 октомври 2018 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

хотел Мистрал

Несебар, Р. Бугарија
Ул. Хан Крум 22
Тел: +359 
******
Email:[email protected]
Website: www.mistralgroup.eu

ВИП Понудата е обезбедена од хотел Мистрал, Несебар!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.07.2018 до 30.10.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.