Одмор во Сандански - Хотел Прим***, Сандански

Пакети со појадок, ручек и вечера во Хотел Прим***, СанданскиХотел Прим *** се наоѓа во живописниот град Сандански, нуди релаксирачка атмосфера, свеж воздух и можност за целосна релаксација. Се наоѓа на 10 минути од центарот на градот, на само 150 метри од паркот, меѓу древните чинари. Хотелот нуди пријатна атмосфера и удобност, кои ги предиспонираат гостите да се релаксираат и да се чувствуваат како дома. Природните ресурси, благата клима, богатото културно и историско наследство, можностите за одмор, релаксација и забава, го прават Хотел Прим *** ваш избор за одмор во текот на целата година.

1. ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ СО ПОЈАДОК, РУЧЕК И ВЕЧЕРА : ВИП цена: 5656 денари (92 €)

2. ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ СО ПОЈАДОК, РУЧЕК И ВЕЧЕРА : ВИП цена: 7394 денари (120 €)

3. ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ СО ПОЈАДОК, РУЧЕК И ВЕЧЕРА : ВИП цена: 8816 денари (143 €)

ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Три, четири или пет ноќевања со појадок, ручек и вечера во двокреветна соба без тераса
 • Целогодишен надворешен / внатрешен базен со минерална вода - температура 32-35 степени
 • Лежалки (ограничен број)
 • Финска сауна
 • Парна бања
 • Областа за релаксација со топли инфрацрвени лежалки
 • Кофа за мраз
 • Безжичен интернет
 • Паркинг
 • Детско катче
 • Туристичка такса и 9% ДДВ

​*Доплата за соба со тераса - 3 € на ден.

​БЕСПЛАТНИ ПРОЦЕДУРИ:
1.Инхалатор – 10 мин.
2.Нагревање со инфрацрвена лампа – 10мин.
3.Магнетна терапија– 10 мин.
4.Ултразвук – 10мин.
5.Детоксикатор – 30 мин.

Хотел Прим *** им дава можност на своите гости за незаборавен одмор и релаксација, оттргнувајќи се од бурното секојдневие. Има 12 двокреветни соби, 6 трокреветни соби и 3 апартмани. Собите во хотелот се комфорни и опремени со ТВ со рамен екран, минибар, локално греење, безжичен интернет, бања со туш, фен, некои од собите имаат тераса со маса и столици, фен.
Ресторанот на хотелот има 50 седишта. За нашите гости кои ја ценат вкусната бугарска и интернационална кујна, го нудиме нашето специјално мени, избраните вина и нашето гостопримство. Покрај реката Санданска Бистрица има и надворешен ресторан - градина со 50 седишта, каде со добро друштво можете да уживате во прекрасниот поглед со ароматично кафе, пијалоци и коктели.

ЗОНА НА РЕЛАКСАЦИЈА
Хотел Прим *** нуди одлична можност за обновување и енергија на телото и духот. Хотелот располага со базен со минерална вода, парна бања, сауна, џакузи со топла минерална вода и третмани.
Хотел Прим *** е погоден за семејни одмори како и за тим билдинг, семинари, конференции, празнични настани.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, за двојно сместување.
 • Понудата важи за соба без балкон. Доплата за соба со тераса - 3 € дневно доколку е достапно. Доплата за апартман - 10 € дневно.
 • Деца од 0 до 4 години се сместуваат бесплатно.
 • Дете од 4 до 14 години, сместено на главен кревет во трокреветна соба -  - 39 € за три ноќевања, 52 € за четири ноќевања и 65 € за пет ноќи.
 • За трет возрасен, сместено на главен кревет во трокреветна соба - FB - 48 € за три ноќевања, 65 € за четири ноќевања и 80 € за пет ноќевања .
 • Пријавување во хотелот - после 14:00 часот, напуштање на собите - до 12:00 часот.
 • За помалку од 15 лица кои престојуваат во истиот период во хотелот, оброците се на однапред избрано (фиксно) мени од хотелот.
 • Хотелот не дозволува домашни миленици.
 • Задолжителна претходна резервација пред купување на ваучер на тел: 0899 89 56 55.
 • Валидност на ваучерот: од 01.04.2022 година. до 30.06.2022 година
 • Понудата не важи за период 22.04.2022 година. - 24.04.2022 година
 • Видете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Прим***, Сандански

Сандански, Р. Бугарија
Тел: +359 
******
email: [email protected]
Website: www.
hotel-prim.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Прим***, Сандански

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.04.2022 до 30.06.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.