Одмор и релаксација во Сандански - Хотел Прим***, Сандански

Пакети со појадок, појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во Хотел Прим***, СанданскиХотел Прим *** се наоѓа во живописниот град Сандански, нуди релаксирачка атмосфера, свеж воздух и можност за целосна релаксација. Се наоѓа на 10 минути од центарот на градот, на само 150 метри од паркот, меѓу древните чинари. Хотелот нуди пријатна атмосфера и удобност, кои ги предиспонираат гостите да се релаксираат и да се чувствуваат како дома. Природните ресурси, благата клима, богатото културно и историско наследство, можностите за одмор, релаксација и забава, го прават Хотел Прим *** ваш избор за одмор во текот на целата година.

Понудата е валидна за сместување од недела до четврток!

1. Еднодневен пакет во двокреветна соба без тераса - VIP цена: 1359 денари (22 €)

2. Еднодневен пакет со појадок во двокреветна соба без тераса - VIP цена: 1548 денари (25 €)

3. Еднодневен пакет со појадок и вечера во двокреветна соба без тераса - VIP цена: 1801 денар (29 €)

4. Еднодневен пакет со појадок, ручек  и вечера во двокреветна соба без тераса - VIP цена: 2054 денари (22 €)

ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање според избраниот тип исхрана во двокреветна соба без тераса
 • Целогодишен надворешен / внатрешен базен со минерална вода - температура 32-35 степени
 • Лежалки (ограничен број)
 • Финска сауна
 • Парна бања
 • Областа за релаксација со топли инфрацрвени лежалки
 • Кофа за мраз
 • Безжичен интернет
 • Паркинг
 • Детско катче
 • Туристичка такса и 9% ДДВ

Хотел Прим *** им дава можност на своите гости за незаборавен одмор и релаксација, оттргнувајќи се од бурното секојдневие. Има 12 двокреветни соби, 6 трокреветни соби и 3 апартмани. Собите во хотелот се комфорни и опремени со ТВ со рамен екран, минибар, локално греење, безжичен интернет, бања со туш, фен, некои од собите имаат тераса со маса и столици, фен.
Ресторанот на хотелот има 50 седишта. За нашите гости кои ја ценат вкусната бугарска и интернационална кујна, го нудиме нашето специјално мени, избраните вина и нашето гостопримство. Покрај реката Санданска Бистрица има и надворешен ресторан - градина со 50 седишта, каде со добро друштво можете да уживате во прекрасниот поглед со ароматично кафе, пијалоци и коктели.

ЗОНА НА РЕЛАКСАЦИЈА
Хотел Прим *** нуди одлична можност за обновување и енергија на телото и духот. Хотелот располага со базен со минерална вода, парна бања, сауна, џакузи со топла минерална вода и третмани.
Хотел Прим *** е погоден за семејни одмори како и за тим билдинг, семинари, конференции, празнични настани.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, за двојно сместување.
 • Понудата е валидна за сместување од недела до четврток!
 • Опција само за ноќевање:
 • За деца до 4 години бесплатно
 • За деца од 4 до 14 години - 8 € / ден
 • За трет возрасен (над 14 години) - 10  / ден
 • Опција за ноќевање со појадок:
 • За деца до 4 години бесплатно
 • За деца од 4 до 14 години - 10  / ден
 • За трет возрасен (над 14 години) - 12  / ден
 • Опција за ноќевање со појадок и вечера:
 • За деца до 4 години бесплатно
 • За деца од 4 до 14 години - 12  / ден
 • За трет возрасен (над 14 години) - 15  по дете
 • Опција за ноќевање со појадок, ручек и вечера:
 • За деца до 4 години бесплатно
 • За деца од 4 до 14 години - 14  / ден
 • За трет возрасен (над 14 години) - 17  / ден
 • Пријавување во хотел - после 14:00 часот, напуштање на собите - до 12:00 часот.
 • За помалку од 15 лица кои престојуваат во истиот период во хотелот, оброците се на однапред избрано (фиксно) мени од хотелот.
 • Хотелот не дозволува домашни миленици.
 • Понудата важи за соба без балкон. Доплата за тераса - 2.5 € дневно доколку е достапно.
 • Доплата за апартман - 10  дневно.
 • Задолжителна претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 899 89 56 55.
 • Валидност на ваучерот: од 25 септември до 22 декември 2022 година
 • Видете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Прим***, Сандански

Сандански, Р. Бугарија
Тел: +359 
******
Емайл: [email protected]
Website: www.
hotel-prim.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Прим***, Сандански

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 25.09.2022 до 22.12.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.