Летување на Црно море во Приморско - Хотел Приморско

Еднодневен пакет за две или три лица со појадок во Хотел ПриморскоХотелот Приморско располага со 20 пријатни и пространи двокреветни и трокреветни соби за своите посетители.
Хотелот Приморско се наоѓа во срцето на прекрасниот град Приморско - најпопуларното одморалиште на брегот на Јужно Црно Море, комбинација на свеж морски воздух, прекрасни плажи, шумски области и убава природа.
Хотелот се наоѓа веднаш до главната улица и Централната јужна плажа (50-100 м.).


ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1548 денари (25 €)
ВИП ваучерот е за ДВАЈЦА и вклучува:

(Важи за периодот од 04 до 30 јуни)

 • Едно ноќевање во двокреветна просторија
 • Еден појадок (на шведска маса)
 • Паркинг (надворешен паркинг)
 • Користење на базен (лежалка, чадор, мало џакузи)
 • Клима уред
 • Wi-Fi, кабелски интернет и ТВ
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2338 денари (46 €)
ВИП ваучерот е за ТРОЈЦА и вклучува:

(Важи за периодот од 04 до 30 јуни)

 • Едно ноќевање во трокреветна просторија
 • Еден појадок (на шведска маса)
 • Паркинг (надворешен паркинг)
 • Користење на базен (лежалка, чадор, мало џакузи)
 • Клима уред
 • Wi-Fi, кабелски интернет и ТВ
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1864 денари (30 €)
ВИП ваучерот е за ДВАЈЦА и вклучува:

(Важи за периодот од 01 до 22 јули и од 22 август до 06 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна просторија
 • Еден појадок (на шведска маса)
 • Паркинг (надворешен паркинг)
 • Користење на базен (лежалка, чадор, мало џакузи)
 • Клима уред
 • Wi-Fi, кабелски интернет и ТВ
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2812 денари (45 €)
ВИП ваучерот е за ТРОЈЦА и вклучува:

((Важи за периодот од 01 до 22 јули и од 22 август до 06 септември)

 • Едно ноќевање во трокреветна просторија
 • Еден појадок (на шведска маса)
 • Паркинг (надворешен паркинг)
 • Користење на базен (лежалка, чадор, мало џакузи)
 • Клима уред
 • Wi-Fi, кабелски интернет и ТВ
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2496 денари (40 €)
ВИП ваучерот е за ДВАЈЦА и вклучува:

(Важи за периодот од 23 јули до 21 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна просторија
 • Еден појадок (на шведска маса)
 • Паркинг (надворешен паркинг)
 • Користење на базен (лежалка, чадор, мало џакузи)
 • Клима уред
 • Wi-Fi, кабелски интернет и ТВ
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3760 денари (61 €)
ВИП ваучерот е за ТРОЈЦА и вклучува:

(Важи за периодот од 23 јули до 21 август)

 • Едно ноќевање во трокреветна просторија
 • Еден појадок (на шведска маса)
 • Паркинг (надворешен паркинг)
 • Користење на базен (лежалка, чадор, мало џакузи)
 • Клима уред
 • Wi-Fi, кабелски интернет и ТВ
 • Туристичка такса

* Хотел Приморско има ресторан, кој работи од 08: 00ч-24: 00ч.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за две лица двокреветна соба или за три лица во трокреветна соба.
 • ВАЖНО: Дополнителните легла што се предвидени се од типот на софа кревет на растегнување и / или бебешки креветчиња.
 • Деца до 5.99 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 2 до 5.99 год. возраст се плаќа 2 €  на ден.
 • Децата на возраст од 6-11,99 години плаќаат по 8 €  на ден.
 • Деца и возрасни над 12 години плаќаат по 10 €  на ден.
 • Потребна е претходна резервација пред да набавите ваучер на тел: +359 897/822 777
 • Валидност на ваучер: од 04 јуни до 06 септември 2020 година.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Приморско

Гр.Приморско 8180, Р. Бугарија
Ул.Надежда 17
Телефон: +359 
******
Email: [email protected] или [email protected]

Website: hotelprimorsko.bg

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Приморско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 04.06.2021 до 06.09.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.