Одмор во Рибарица - Бугарија - Семеен Хотел Зорница, Рибарица

Еднодневен пакет со појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во Семеен хотел Зорница, РибарицаСемеен хотел Зорница ви предлага одлични услови за Вашиот одмор.
Рибарица е убаво планинско селце, каде можете целосно да се опуштите од напорното секојдневие. Меѓу убавата природа, свежиот планински воздух и песната на птиците ќе се најдете во еден нов свет. Убавината на изгрејсонцето и шумот од лисјата вечер, приспивната песна на штурците - не е ли тоа прекрасно ... мир и спокојство. Ние можеме да ви го обезбедиме сето ова, бидејќи хотелот се наоѓа на место без бучава, без преполнети улици ... дискретно, чисто и спокојно.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1738 денари (28 €)
Понудата е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Фитнес
 • Билјард
 • Wi-Fi на територијата на целиот хотел

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1896 денари (30 €)
Понудата е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Фитнес
 • Билјард
 • Wi-Fi на територијата на целиот хотел

Сместувањето може да биде во двете згради на комплексот.
Секоја соба располага со свој стил и индивидуално дизајнерско решение. Вие сами ќе почувствувале, која од нив најдобро одговара за вас. Сакаме вашите барања за модерна визија, луксуз и комфорт да бидат исполнети. Сите соби се опремени со балкон, купатило, фен, кабловска телевизија и безжичен интернет.

Хотел Зорница располага со:
2 апартмани;
6 двокреветни соби;
5 двокреветни соби со можност за допалнително кревет.

Ресторанот на хотелот располага со 30 места со пријатна атмосфера. Кујната предлага разновидна храна, домашна ужина, супи, јадења и десерти.
Базенот на хотелот предлага на гостите релаксација и рекреација во жешките летни денови. Базенот е со размер  4 на  8 метри и со длабочина од 1.4 метри.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања во викенд деновите (петок и сабота)
 • Дете до 4 години се сместува бесплатно.
 • За дете од 4 до 10.99 години се плаќа 50% од цената за возрасен.
 • За дете над 11 години се купува цел ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 05 април до 31 мај 2022 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 889/77 77 77; +359 878/19 28 88.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен Хотел Зорница, Рибарица

Рибарица, Р. Бугарија
ул. Христо Ботев № 5
Тел: +359 ******
Тел: +359 ******
E-mail: 
[email protected]
Website: www.hotelzornitsa.com

ВИП Понудата е обезбедена од Семеен хотел Зорница, Рибарица

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 05.04.2022 до 31.05.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.