Одмор во вила крај Тројан Бугарија - Куќи за гости Робин Худ, Жеравица

Еднодневен делничен или викенд пакет во вили Робин Худ, ЖеравицаВила за гости 1:

Вила 1 има голема таверна со камин за 18 лица со посебна кујна и бања. Капацитетот на куќата за сместување е 8 места + 2 дополнителни легла. Ова се 2 двокреветни соби со приватни бањи и 1 апартман за 4 лица, кој се состои од 2 соби, ходник и бања. Сите соби се опремени со парно греење и кабловска телевизија.

Вила за гости 2:

Вила 2 нуди таверна со камин за 14 лица повторно со посебна кујна и санитарен јазол. Капацитетот на оваа вила е 8 места + 2 дополнителни легла. Ова се повторно 2 двокреветни соби со посебни бањи и 1 апартман за 4 лица (2 соби, ходник и бања). Сите соби имаат парно греење и кабловска телевизија.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 6320 денари (102 €)
ВИП ваучерот вклучува:

 • Една вечер во вила со капацитет од 14 до 18 лица во Вила 2 или 1
 • Паркинг
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 7900 денари (128 €)
ВИП ваучерот вклучува:

 • Една вечер во вила со капацитет од 14 до 18 лица во Вила 2 или 1
 • Паркинг
 • Интернет

Услови на понудата

 • Ваучерот за треба  да се купи  пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Валидност на ваучерот: од 20 декември 2017 година до 31 март 2018 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници!
 • Пред да купите ваучер, ве молиме проверете за слободни датуми на тел.: +359 885/87 69 78, +359 889/66 09 80.
 • Откако ќе го купите вашиот ваучер, треба  да ја потврдите Вашата резервација со тоа што ќе го издиктирате кодот на ваучерот на тел.: +359 885/87 69 78, +359 889/66 09 80.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќи за гости Робин Худ, Жеравица

село Черни осaм, Тројан - Р. Бугарија
Месност Жеравица
Тел: +359 ******, +359 ******.
е-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедета од вили Робин Худ, Жеравица

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.12.2017 до 31.03.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.