Одмор во вила крај Тројан Бугарија - Куќи за гости Робин Худ, Жеравица

Еднодневен делничен или викенд пакет во Куќа за гости Робин Худ, ЖеравицаКуќи за гости Робин Худ се наоѓаат во живописното маало Жеравица на планинското село Црни Осам, во близина на градот Тројан, на околу 170 км од Софија. Локацијата на куќи за гости создава одлични можности за туризам и патувања во планина, излети, скара, риболов. Селцето Црни Осам е сместено на двата брега на истоимената река, во подножјето на планината Голем Купен (2169 м) и врв Васил Левски (2166 м). Селото е само 2 километри од Тројанскиот манастир, трет по големина во Бугарија, кој е основан пред 4 века.

Вила за гости 3:

Вила 1 има голема таверна со камин за 18 лица со посебна кујна и бања. Капацитетот на куќата за сместување е 8 места + 2 дополнителни легла. Ова се 2 двокреветни соби со приватни бањи и 1 апартман за 4 лица, кој се состои од 2 соби, ходник и бања. Сите соби се опремени со парно греење и кабловска телевизија. Кујна со бела техника во вили Робин Худ

Вила за гости 2:

Вила 2 нуди таверна со камин за 14 лица повторно со посебна кујна и санитарен јазол. Капацитетот на оваа вила е 8 места + 2 дополнителни легла. Ова се повторно 2 двокреветни соби со посебни бањи и 1 апартман за 4 лица (2 соби, ходник и бања). Сите соби имаат парно греење и кабловска телевизија. Во комплексот претстои отворање на трета Куќа за гости.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 6320 денари (102 €)
ВИП ваучерот вклучува:

 • Една вечер за 8 + 4 во вила 
 • Паркинг
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 7900 денари (128 €)
ВИП ваучерот вклучува:

 • Една вечер за 8 + 4 во вила 
 • Паркинг
 • Интернет

Самите куќи за гости се наоѓаат на површина од 1000 метри квадратни и ги исполнуваат сите современи стандарди за удобност и комфор. Вилите се самостојни и се поделени во двокреветни соби и апартмани со капацитет од 16-20 кревети. Сите соби се опремени со приватни бањи, локално греење, мини барови и сателитска телевизија. Секоја од куќите има таверна со камин и кујна за комфор на гостите. На располагање на гостите исто така има скара, детско игралиште и сопствен паркинг.

Услови на понудата

 • Ваучерот за треба  да се купи  пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Валидност на ваучерот: од 15 август до 30 септември 2018 година.
 • Пред да купите ваучер, ве молиме проверете за слободни датуми на тел.: +359 885/87 69 78, +359 889/66 09 80.
 • Откако ќе го купите вашиот ваучер, треба  да ја потврдите Вашата резервација со тоа што ќе го издиктирате кодот на ваучерот на тел.: +359 885/87 69 78, +359 889/66 09 80.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќи за гости Робин Худ, Жеравица

село Черни осaм, Тројан - Р. Бугарија
Месност Жеравица
Тел: +359 ******, +359 ******.
е-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедета од вили Робин Худ, Жеравица

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.08.2018 до 30.09.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.