Зимски одмор во Добриниште - Куќа за гости Бабуч

Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Бабуч, ДобриништеКуќа за гости Бабуч се наоѓа во Добриниште и нуди сместување во 9 двокреветни соби и 3 апартмани со сопствено купатило, сателитска ТВ, интернет, приватен балкон. На располагање на гостите во куќа за гости има ресторан, места за паркирање.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1027 денари (16 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1896 денари (30 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Паркинг

На само дваесетина метри од куќата Бабуч се наоѓаат минералните извори и зимските скијачки патеки на планинарскиот дом Безбог.
Местото е погодно за одмор во секоја сезона.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени две лица.
 • Валидност на ваучер: од 3 јануари до 31 март 2021 година.
 • Понудата НЕ важи за официјалните празници!
 • Потребна е претходна резервација на телефон: +359 890/11 27 27.
 • Погледнете ги сите правила и услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Бабуч

Куќа за гости Бабуч
Град Добриниште
Тел: 
******
E-mail: [email protected]
Facebook: Бабуч Механа Добринище

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Бабуч, Добриниште

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.01.2021 до 31.03.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.