Зимски одмор во Добриниште - Куќа за гости Бабуч

Еднодневен пакет со појадок и лифт карта за ски зона Добриниште во Куќа за гости БабучКуќа за гости Бабуч се наоѓа во Добриниште и нуди сместување во 9 двокреветни соби и 3 апартмани со сопствено купатило, сателитска ТВ, интернет, приватен балкон. На располагање на гостите во куќа за гости има ресторан, места за паркирање.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1959 денари (32 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште
 • Интернет
 • Паркинг

Повластени цени на лифт карта за деца:

 • До 4 годишна возраст - бесплатно.
 • Од 4 до 12 годишна возраст - се плаќа 8 € за еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште.

Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер

На само дваесетина метри од куќата Бабуч се наоѓаат минералните извори и зимските скијачки патеки на планинарскиот дом Безбог.
Местото е погодно за одмор во секоја сезона.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени две лица.
 • Валидност на ваучер: од 07 јануари до 31 март 2021 година.
 • Понудата НЕ важи за официјалните празници!
 • Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер
 • Потребна е претходна резервација на телефон: +359 890/11 27 27.
 • Погледнете ги сите правила и услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Бабуч

Куќа за гости Бабуч
Град Добриниште, Р. Бугарија 
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]
Facebook: Бабуч Механа Добринище

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Бабуч, Добриниште

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 07.01.2021 до 31.03.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.