Летување на Црно море во Царево - Куќа за гости Лаки

Еднодневен пакет во Куќа за гости Лаки, ЦаревоКуќа за гости "Лаки" се состои од 15 простории - двокреветни и трокреветни соби. Собите се со двојни кревети и купатило, располагаат со фрижидер и телевизор со кабловска телевизија, секоја соба има сопствен балкон со маса и столчиња.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 316 денари (5 €)
Вип Ваучерот е за едно лице, при сместни двајца возрасни и вклучува:
Важи за периодот од 01 до 20 септември

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Користење на интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 474 денари (7.5 €)
Вип Ваучерот е за едно лице, при сместни двајца возрасни и вклучува:
Важи за периодот од 01 до 20 септември

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Користење на интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 474 денари (7.5 €)
Вип Ваучерот е за едно лице, при сместни двајца возрасни и вклучува:
Важи за периодот од 01 до 31 август

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Користење на интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 632 денари (10 €)
Вип Ваучерот е за едно лице, при сместни двајца возрасни и вклучува:
Важи за периодот од 01 до 31 август

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Користење на интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

За комфорот на гостите куќа за гости "Лаки" располага со два надворешни летниковци и надворешна скара, каде можете да одморате, да си приготвите вкусна храна и да уживате во мирот и тишината на гр. Царево. Куќа за гости "Лаки" располага со безжичен интернет. Лоцирана е на 3 минути од плажите на Црно море и на 5 минути од центарот на градот. Во близина минуваат автобуси за плажите Арапја и Нестинарка.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќи.
 • Деца до 7 год. се сместуваат бесплатно на дополнително легло - доплата 1.5 € за појадок.
 • За деца од 7 до 12 год. Возраст се доплаќа:
 • 01.08-31.08 - 4 € без појадок и 6 € за ноќевање со појадок
 • 01.09-20.09 – 2.5 € без појадок и 4 € за ноќевање со појадок.
 • Сите доплати се прават на лице место на рецепција.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 887/77 08 09.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 887/77 08 09.
 • Валидност на ваучер: од 01 август до 20 септември 2017 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Лаки

гр. Царево, Р. Бугарија
ул. „Иван Вазов“ 2
Тел: +359 ******
Е-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Лаки, Царево!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.08.2017 до 20.09.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.