Зимување во Добриниште - Куќа за гости Тања

Еднодневен пакет + лифт карта за ски зона Добриниште во куќа за гости Тања, ДобриништеСо добро одржуваната градина и опремени тераси со поглед на величествената Пирин планина, Куќа за гости Тања се наоѓа на 250 метри од центарот на Добриниште. Во куќата Ви обезбедуваат слободен Wi-Fi интернет пристап и кујна за општо користење.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2338  денари (38 €) - 50% = 1169 денари (19 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и го вклучува

 • Едно ноќевање
 • Еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште
 • Wi-Fi интернет
 • Туристичка такса

Опција за доплата: ЗА СКИ ОПРЕМА НА ЧОВЕК НА  ДЕН - 6 € (ДО ИСЦРПУВАЊЕ НА КОЛИЧИНИТЕ!

Повластени цени на лифт карта за деца:

 • До 4 годишна возраст - бесплатно.
 • Од 4 до 12 годишна возраст - се плаќа 5 € за еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште.

Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.

Пријатните соби во Куќа за гости Тања имаат дрвени подови и мебел и располагаат со сопствено купатило со туш. Секоја соба има кабловска телевизија. Некои од нив имаат посебен дневен престој и спална.

За љубителите на зимските спортови, скијачките патеки Банско се со долќина од6 километри. Само на 50 метри од куќата има природен извор со минерални бањи, а голем минерален базен е достапен во Алфа Спа, на околу 200 метри од куќата.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Деца до 5 години престојуваат бесплатно.
 • За деца од 5 до 12 години се наплаќа 5 € на ден.
 • Деца над 12 години и трет возрасен купуваат редовни ваучери.
 • Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 02 декември 2017 година до 30 март 2018 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници!
 • Пред да купите ваучер, ве молиме да прашате за слободни места на телефонски број: +359 898/82 55 44.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите вашата резервација диктирајќи го бројот на ваучерот на тел: +359 898/82 55 44.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Тања

Гр. Добриниште, Р. Бугарија
Ул. Георги Раковски 2
Тел: +359 ******
Email: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Тања, Добриниште!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 02.12.2017 до 30.03.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.