Зимски одмор во Добриниште - Куќа за гости Тања

Еднодневен пакет во куќа за гости Тања, ДобриништеСо добро одржуваната градина и опремени тераси со поглед на величествената Пирин планина, Куќа за гости Тања се наоѓа на 250 метри од центарот на Добриниште. Во куќата Ви обезбедуваат слободен Wi-Fi интернет пристап и кујна за општо користење.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена:632 денари (10 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и го вклучува

 • Едно ноќевање
 • Wi-Fi интернет
 • Туристичка такса

Пријатните соби во Куќа за гости Тања имаат дрвени подови и мебел и располагаат со сопствено купатило со туш. Секоја соба има кабловска телевизија. Некои од нив имаат посебен дневен престој и спална.

За љубителите на зимските спортови, скијачките патеки Банско се со долќина од6 километри. Само на 50 метри од куќата има природен извор со минерални бањи, а голем минерален базен е достапен во Алфа Спа, на околу 200 метри од куќата.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Деца до 5 години престојуваат бесплатно.
 • За деца од 5 до 12 години се наплаќа 5 € на ден.
 • Деца над 12 години и трет возрасен купуваат редовни ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 02 декември 2017 година до 30 март 2018 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници!
 • Пред да купите ваучер, ве молиме да прашате за слободни места на телефонски број: +359 898/82 55 44.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите вашата резервација диктирајќи го бројот на ваучерот на тел: +359 898/82 55 44.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Тања

Гр. Добриниште, Р. Бугарија
Ул. Георги Раковски 2
Тел: ******
Email: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Тања, Добриниште!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 02.12.2017 до 30.03.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.