Одмор на Црно море во Китен Бугарија - Хотели ЕОС и ЕОС 2

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотели ЕОС и ЕОС 2, Китен - Р. БугаријаДвата семејни Хотели ЕОС и ЕОС 2 се наоѓаат на централно, но сепак мирно место во Китен, само 300 метри од плажите на Црното море и трговската зона на градот Китен.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1138 денари (18 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:
(Важи од 06 до 30 септември)

 • Ноќевање за едно лице, при двојно сместување
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Бесплатни сокови и вода за време на оброците
 • Користење на базен
 • Фитнес
 • Туристичка такса
 • Осигурување и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1327 денари (21 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:
(Важи од 28 август до 05 септември)

 • Ноќевање за едно лице, при двојно сместување
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Бесплатни сокови и вода за време на оброците
 • Користење на базен
 • Фитнес
 • Туристичка такса
 • Осигурување и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1770 денари (28 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:
(Важи од 07 до 27 август)

 • Ноќевање за едно лице, при двојно сместување
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Бесплатни сокови и вода за време на оброците
 • Користење на базен
 • Фитнес
 • Туристичка такса
 • Осигурување и ДДВ

Семејниот хотел ЕОС располага со 60 кревети, распоредени во 23 соби и 4 апартмани, а Хотел ЕОС II - 87 легла во 24 соби и 6 апартмани, сите луксузно опремени.
Секоја соба и во двата хотели ЕОС има сопствена бања и е опремена со клима уред, фрижидер, кабловска телевизија. Уживајте во вашиот престој во овие удобно опремени соби и пробајте ја бугарската национална кујна и вкусната морска храна во нашиот ресторан.
Можете да изберете помеѓу различни менија или да нарачате "A la carte".
На располагање на сите гости на хотелот се базен, фитнес и сауна. Можност за организирање на морски прошетки со јахта и риболов.
Семејниот Хотел "ЕОС" во Китен Ве очекува.

Градот Китен се наоѓа на околу 55 км на југ од Бургас, и на 5 км од градот Приморско.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот важи за еден човек, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Бонус - при купувањето на ваучери за седум ноќевања, добивате подарок две шишиња вино.
 • Бесплатно сместување на деца до 3 години (без исхрана).
 • За деца од 3 до 12 години, сместени на дополнително легло, се доплаќа на лице место: 12.5 € за ноќевање со појадок, ручек и вечера.
 • За лица над 12 години, сместени на дополнително легло, се доплаќа на лице место 15 € за ноќевање со појадок, ручек и вечера.
 • Паркинг - 5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 07 август до 30 септември 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 888/63 62 05, +359 550/36205.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотели ЕОС и ЕОС 2

Китен, Р. Бугарија
Ул. Петрова Нива №7
Тел: +359 ******
Тел: +359 550/ 36205
E-mail: [email protected]
Website: www.eoskiten.com

ВИП Понудата за Црно море 2020 е предоставена од хотели ЕОС и ЕОС 2

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 07.08.2020 до 30.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.