Летување на Црно море во Китен - Хотел КООП, Китен

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел КООП, КитенХотелскиот комплекс „КООП-Kiten“ се наоѓа на 100 метри од јужната плажа на Китен. Хотелот располага со 4 згради и е опкружен со живописен парк со најразлични растителни видови како што се рустифина, јука, чемпрес, кедар, ела, смрека, бор и други, што го прави уште попривлечно и одлично место за рекреација, туризам и семеен одмор.

EДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 948 денари (15 €)
ВИП ваучерoт е за еднo лицe и вклучува:
(важи за сместување од 01 до 20 јуни и од 01 до 15 септември)

 • Една вечер во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Базен
 • Детско катче
 • Wi-Fi Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

EДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1264 денари (20 €)
ВИП ваучерoт е за еднo лицe и вклучува:
(важи за сместување од 21 јуни до 14 јули)

 • Една вечер во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Базен
 • Детско катче
 • Wi-Fi Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

EДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1454 денари (23 €)
ВИП ваучерoт е за еднo лицe и вклучува:
(важи за сместување од 
15 јули до 31 август)

 • Една вечер во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Базен
 • Детско катче
 • Wi-Fi Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

* При помалку од 30 гости сместени за истиот период, оброците се на сет мени.
* Секоја соба има балкон со маса, две столчиња, купатило, клима, ТВ и фрижидер.

Хотелскиот комплекс „КООП-Китен“ се наоѓа на 55 км. од градот Бургас на прекрасното јужно крајбрежје на Црното Море во подножјето на Странџа, меѓу прекрасен парк од 37 хектари.
Различните услуги, убавината и мистиката на Странџа со своите знаменитости се остварување на сонот за секој турист.
Комплексот е дел од ланецот хотели„КООП - вашето место за одмор“!
Ресторанот на комплексот е идеално место за гостите да пробаат традиционални јадења и специјалитети од балканска кујна во комбинација со високо квалитетни вина, алкохолни и безалкохолни пијалоци. Во ресторанот има 350 седишта и две трпезарии.
Лоби бар со 30 места се наоѓа во холот на хотелот и има 30 места на хотелската тераса со поглед на базенот. Тој нуди најразлични алкохолни и безалкохолни пијалоци, ореви, чоколадо, ароматичен билков чај и кафе.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице,при сместени двајца возрасни, за резервации за најмалку две ноќевања.
 • Едно дете под 6 години се сместува бесплатно во просторија со двајца возрасни.
 • Дете од 6 до 12 години на дополнителен кревет со двајца возрасни плаќа 50% од цената на ваучер.
 • Пријавување во хотелот е после 14:00 часот, а одјавување е до 12:00 часот.
 • Домашните миленици не се дозволени во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 15 септември 2020 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да набавите ваучер на тел: +359 893/568 028.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на кодот на вашиот ваучер по телефон: +359 893/568 028.
 • Погледнете ги сите општи услови

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел КООП, Китен

гр. Китен, 8183, Р. Бугарија
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.coopkiten.bg

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Хотел КООП, Китен!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2021 до 15.09.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.