Летување на Црно море во Китен - Семеен хотел Феникс

Еднодневен пакет со појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во Семеен хотел Феникс, Китен

Еднодневен пакет со појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во Семеен хотел Феникс, Китен

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Семеен хотел Феникс, Китен ( Важи од 20 мај до 09 јуни и од 06 септември до 03 октомври)

Цена: 948 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Семеен хотел Феникс, Китен ( Важи од 10 јуни до 08 јули и од 26 август до 05 септември)

Цена: 1106 ден.
Купете

со појадок, ручек и вечера во Семеен хотел Феникс, Китен ( Важи од 09 јули до 25 август)

Цена: 1390 ден.
Купете
Валидност 19.05.2021 - 03.10.2021
Цена на човек/ден 948 - 1390.4 ден.ден/ човек
Местоположба Китен
Купени 16 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице, за двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Деца под 5 години престојуваат бесплатно.
 • Деца од 5 до 12 години плаќаат 75% од цената на пакетот за возрасен на рецепција.
 • Трет возрасен и деца над 12 години на дополнително легло купуваат цел ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 20 мај до 3 октомври 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучер на тел: +359 885/70 98 89.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 885/70 98 89
 • Погледнете ги сите правила и услови.

Гр. Китен, Р. Бугарија
Ул „Странџа” 2A
Тел: +359 888/ 530 271, +359 885/ 709 889
E-mail: [email protected]
Website: www.hotelphoenix-kiten.com

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Хотел Семеен Хотел Феникс, Китен!

Еднодневен пакет со појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во Семеен хотел Феникс, Китен

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Семеен хотел Феникс, Китен ( Важи од 20 мај до 09 јуни и од 06 септември до 03 октомври)

Цена: 948 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Семеен хотел Феникс, Китен ( Важи од 10 јуни до 08 јули и од 26 август до 05 септември)

Цена: 1106 ден.
Купете

со појадок, ручек и вечера во Семеен хотел Феникс, Китен ( Важи од 09 јули до 25 август)

Цена: 1390 ден.
Купете
Валидност 19.05.2021 - 03.10.2021
Цена на човек/ден 948 - 1390.4 ден.ден/ човек
Местоположба Китен
Купени 16 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице, за двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Деца под 5 години престојуваат бесплатно.
 • Деца од 5 до 12 години плаќаат 75% од цената на пакетот за возрасен на рецепција.
 • Трет возрасен и деца над 12 години на дополнително легло купуваат цел ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 20 мај до 3 октомври 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучер на тел: +359 885/70 98 89.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 885/70 98 89
 • Погледнете ги сите правила и услови.

Гр. Китен, Р. Бугарија
Ул „Странџа” 2A
Тел: +359 888/ 530 271, +359 885/ 709 889
E-mail: [email protected]
Website: www.hotelphoenix-kiten.com

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Хотел Семеен Хотел Феникс, Китен!

Семеен хотел Феникс се наоѓа на јужниот полуостров Китен во свежите листопадни шуми на прекрасната планина Странџа. Сместено е во близина на автобуската станица и е оддалечено околу 500 метри од двете плажи на градот Китен.

EДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 948 денари (15 €)
Важи за сместување од 20 мај до 09 јуни и од 06 септември до 03 октомври
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во соба со балкон, при максимално исполнување на редовните кревети
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на сезонски надворешен базен (во соодветни временски услови)
 • Употреба на климатизирана сала за фитнес
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса, 9% ДДВ

EДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1106 денари (18 €)
Важи за сместување од 10 јуни до 08 јули и од 26 август до 05  септември 
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во соба со балкон, при максимално исполнување на редовните кревети
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на сезонски надворешен базен (во соодветни временски услови)
 • Употреба на климатизирана сала за фитнес
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса, 9% ДДВ

EДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1390 денари (22 €)
Важи за сместување од 09 јули до 25 август
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во соба со балкон, при максимално исполнување на редовните кревети
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на сезонски надворешен базен (во соодветни временски услови)
 • Употреба на климатизирана сала за фитнес
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса, 9% ДДВ

Хотелот располага со двокреветни, трокреветни соби и тавански студија. Собите се луксузно мебелирани и опремени со мини бар, кабловска телевизија, клима уред. Секоја соба има пространа тераса со прекрасен поглед на шумите. Хотелот е отворен во текот на летната сезона во годината - од мај до крајот на септември. Има ресторан за гостите на хотел, има сопствен паркинг, базен со отворен бар, детско игралиште и добро опремена и климатизирана теретана.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице, за двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Деца под 5 години престојуваат бесплатно.
 • Деца од 5 до 12 години плаќаат 75% од цената на пакетот за возрасен на рецепција.
 • Трет возрасен и деца над 12 години на дополнително легло купуваат цел ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 20 мај до 3 октомври 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучер на тел: +359 885/70 98 89.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 885/70 98 89
 • Погледнете ги сите правила и услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен хотел Феникс

Гр. Китен, Р. Бугарија
Ул „Странџа” 2A
Тел: +359 888/ 530 271, +359 885/ 709 889
E-mail: [email protected]
Website: www.hotelphoenix-kiten.com

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Хотел Семеен Хотел Феникс, Китен!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 19.05.2021 до 03.10.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.