Летување за двајца во Китен - Хотел Русалка

Еднодневен пакет за ДВАЈЦА со појадок во Хотел Русалка, КитенДобредојдовте во хотел Русалка Китен ***! Хотелот Русалка е близу до летно кино, на 100 метри од јужната плажа и на околу 300 метри од северната плажа на градот. Хотелот располага со базен, дваесет и три соби и три луксузни апартмани. Секоја соба има балкон, клима, LCD кабловска телевизија, интернет, телефон и мини бар.

EДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1738 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за ДВAJЦА и вклучува:
(важи за сместување од 09 до 30 јуни и од 01 до 30 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна просторија
 • Еден појадок
 • Надворешен базен и лежалки
 • Wi-Fi Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

EДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2054 денари (33 €)
ВИП-ваучерот е за ДВAJЦА и вклучува:
(важи за сместување од 01 до 10 јули и од 25 до 31 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна просторија
 • Еден појадок
 • Надворешен базен и лежалки
 • Wi-Fi Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

EДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2370 денари (38 €)
ВИП ваучерот е за ДВAJЦА и вклучува:
(важи за сместување од 11 до 20 јули)

 • Едно ноќевање во двокреветна просторија
 • Еден појадок
 • Надворешен базен и лежалки
 • Wi-Fi Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

EДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2686 денари (43 €)
ВИП-ваучерот е за ДВAJЦА и вклучува:
(важи за сместување од 21 јули до 24 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна просторија
 • Еден појадок
 • Надворешен базен и лежалки
 • Wi-Fi Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

Хотел Русалка ги нуди следниве удобности: надворешен базен, ресторан, џакузи, рум сервис, ТВ, кабловска телевизија, клима уред, фрижидер, мини-бар, телефон, интернет, бања / тоалет, тераса, поглед, када, пегла, пеглање, бар базен , пристап за инвалиди.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Собите се напуштаат до 12 часот, а пријавувањето е после 14 часот.
 • Деца до 6 години кои не користат дополнителен кревет се сместуваат бесплатно.
 • Дополнителен кревет во двокреветна соба се наплаќа 50% од редовната цена.
 • Валидност на ваучер: од 9 јуни до 30 септември 2020 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да набавите ваучер на телефон: +359 889/533 858.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на кодот на вашиот ваучерите на телефон: +359 889/533 858.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Русалка

гр. Китен, 8183, Р. Бугарија
Ул. Бриз № 6

Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: rusalkakiten.com/

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Хотел Русалка, Китен!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.06.2020 до 30.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.