Летување на Црно море во Китен - Вилна зона Жасмин, Китен

Еднодневен пакет со појадок во Вилна зона Жасмин, Китен

Еднодневен пакет со појадок во Вилна зона Жасмин, Китен

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок во Вилна зона Жасмин, Китен (од 01 јуни до 03 јули)

Цена: 948 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во Вилна зона Жасмин, Китен (од 23 август до 30 септември)

Цена: 1138 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во Вилна зона Жасмин, Китен (од 04 јули до 22 август)

Цена: 1643 ден.
Купете
Валидност 31.05.2021 - 30.09.2021
Цена на човек/ден 948 - 1643.2 ден.ден/ човек
Местоположба Китен
Купени 32 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, за двојно сместување.
 • Дете до 3 години се сместува бесплатно.
 • Првото дете до 12,99 години се сместува бесплатно.
 • Второ дете до 12,99 години во двокреветна соба плаќа:
 • 6 € за периодот 1,06-3,07
 • 12 € за периодот4,07-22,08
 • € за периодот 23.08-30.09
 • Дете до 12,99 плаќа на редовен кревет:
 • € за периодот 1.06-3.07
 • 13 € за периодот 4.07-22.08
 • € за периодот 23.08-30.09
 • Трет возрасен на дополнително легло во двокреветна соба плаќа:
 • 12 € за периодот 1.06-3.07
 • 18 € за периодот 4,07-22,08
 • 13 € за периодот 23.08-30.09
 • Возрасно лице со две деца - и двете деца плаќаат:
 • € за периодот 1.06-3.07
 • 13 € за периодот 4.07-22.08
 • € за периодот 23.08-30.09
 • Единечно сместување во двокреветна соба - се плаќа 1 редовно легло:
 • + 12 за периодот 1,06-3,07
 • + 18  за периодот 4,07-22,08
 • + 13  за периодот 23.08-30.09
 • Домашни миленици се дозволени - кучиња до 10 кг - доплата 3  дневно.
 • Доплата за бебешко креветче - 3  дневно / со претходно барање на рецепција /.
 • Паркинг - 3  / ден / ограничени простори /.
 • Пријавување во 14:00 часот, одјавување пред 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 1 јуни до 30 септември 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација на телефон: +359 899/01 12 34.
 • Погледнете ги сите правила и услови.

Китен, Р. Бугарија
ул. "Васил Левски" № 10
Тел: +359 899/ 01 12 34
еmail: 
[email protected]
Webiste: hoteljasmin.bg

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Вилна зона Жасмин, Китен

Еднодневен пакет со појадок во Вилна зона Жасмин, Китен

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок во Вилна зона Жасмин, Китен (од 01 јуни до 03 јули)

Цена: 948 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во Вилна зона Жасмин, Китен (од 23 август до 30 септември)

Цена: 1138 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во Вилна зона Жасмин, Китен (од 04 јули до 22 август)

Цена: 1643 ден.
Купете
Валидност 31.05.2021 - 30.09.2021
Цена на човек/ден 948 - 1643.2 ден.ден/ човек
Местоположба Китен
Купени 32 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, за двојно сместување.
 • Дете до 3 години се сместува бесплатно.
 • Првото дете до 12,99 години се сместува бесплатно.
 • Второ дете до 12,99 години во двокреветна соба плаќа:
 • 6 € за периодот 1,06-3,07
 • 12 € за периодот4,07-22,08
 • € за периодот 23.08-30.09
 • Дете до 12,99 плаќа на редовен кревет:
 • € за периодот 1.06-3.07
 • 13 € за периодот 4.07-22.08
 • € за периодот 23.08-30.09
 • Трет возрасен на дополнително легло во двокреветна соба плаќа:
 • 12 € за периодот 1.06-3.07
 • 18 € за периодот 4,07-22,08
 • 13 € за периодот 23.08-30.09
 • Возрасно лице со две деца - и двете деца плаќаат:
 • € за периодот 1.06-3.07
 • 13 € за периодот 4.07-22.08
 • € за периодот 23.08-30.09
 • Единечно сместување во двокреветна соба - се плаќа 1 редовно легло:
 • + 12 за периодот 1,06-3,07
 • + 18  за периодот 4,07-22,08
 • + 13  за периодот 23.08-30.09
 • Домашни миленици се дозволени - кучиња до 10 кг - доплата 3  дневно.
 • Доплата за бебешко креветче - 3  дневно / со претходно барање на рецепција /.
 • Паркинг - 3  / ден / ограничени простори /.
 • Пријавување во 14:00 часот, одјавување пред 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 1 јуни до 30 септември 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација на телефон: +359 899/01 12 34.
 • Погледнете ги сите правила и услови.

Китен, Р. Бугарија
ул. "Васил Левски" № 10
Тел: +359 899/ 01 12 34
еmail: 
[email protected]
Webiste: hoteljasmin.bg

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Вилна зона Жасмин, Китен

Жасмин е викенд населба на брегот на заливот Атлиман во северниот дел на Китен. Сместено е на 4000 квадратни метри, на 5 минути од административниот центар на градот. Комплексот Жасмин се состои од мал хотел со лифт и 6 два вили на 2 спрата. Вилите се сместени во егзотична градина со палми, чемпреси, дабови, липи и ароматични рози.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 948 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНА личност и вклучува:
(важи за сместување од 01 јуни до 03 јули)

 • Еднo ноќeвање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Употреба на надворешен базен, чадор и лежалки
 • Туристичка такса
 • Интернет во лоби бар
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1643 денари (26 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНА личност и вклучува:
(важи за сместување од 04 јули до 2
2 август)

 • Еднo ноќeвање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Употреба на надворешен базен, чадор и лежалки
 • Туристичка такса
 • Интернет во лоби бар
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1138 денари (18 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНА личност и вклучува:
(важи за сместување од 
23 август до 30 септември)

 • Еднo ноќeвање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Употреба на надворешен базен, чадор и лежалки
 • Туристичка такса
 • Интернет во лоби бар
 • Туристичка такса

В комплексот има платен паркинг - 3 € на ден. /ограничени места/
Домашни иленици се дозволени - кучиња до 10 кг- доплата 3 € на ден.

ДВОКРЕВЕТНА СОБА 2 + 1: Приближна површина од 20 кв.м. Сите соби во комплексот имаат два редовни кревети, еден дополнителен кревет (софа кревет), индивидуален клима уред, мини бар, ЛЦД ТВ и опремен балкон (маса со два стола). Максимален капацитет 3 возрасни.
Детско креветче е на располагање со доплата од 3 € за ден со претходна резервација.
Нема соодветни услови за сместување на лица со попреченост.
За хотелот: основен ресторан градина, надворешен базен, атрактивен водопад со фонтани, шадравани и статуи.
Спорт: Надворешен базен со бесплатни чадори и лежалки.
За деца: Детска катче песочник, лизгалки,.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, за двојно сместување.
 • Дете до 3 години се сместува бесплатно.
 • Првото дете до 12,99 години се сместува бесплатно.
 • Второ дете до 12,99 години во двокреветна соба плаќа:
 • 6 € за периодот 1,06-3,07
 • 12 € за периодот4,07-22,08
 • € за периодот 23.08-30.09
 • Дете до 12,99 плаќа на редовен кревет:
 • € за периодот 1.06-3.07
 • 13 € за периодот 4.07-22.08
 • € за периодот 23.08-30.09
 • Трет возрасен на дополнително легло во двокреветна соба плаќа:
 • 12 € за периодот 1.06-3.07
 • 18 € за периодот 4,07-22,08
 • 13 € за периодот 23.08-30.09
 • Возрасно лице со две деца - и двете деца плаќаат:
 • € за периодот 1.06-3.07
 • 13 € за периодот 4.07-22.08
 • € за периодот 23.08-30.09
 • Единечно сместување во двокреветна соба - се плаќа 1 редовно легло:
 • + 12 за периодот 1,06-3,07
 • + 18  за периодот 4,07-22,08
 • + 13  за периодот 23.08-30.09
 • Домашни миленици се дозволени - кучиња до 10 кг - доплата 3  дневно.
 • Доплата за бебешко креветче - 3  дневно / со претходно барање на рецепција /.
 • Паркинг - 3  / ден / ограничени простори /.
 • Пријавување во 14:00 часот, одјавување пред 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 1 јуни до 30 септември 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација на телефон: +359 899/01 12 34.
 • Погледнете ги сите правила и услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Вилна зона Жасмин, Китен

Китен, Р. Бугарија
ул. "Васил Левски" № 10
Тел: +359 899/ 01 12 34
еmail: 
[email protected]
Webiste: hoteljasmin.bg

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Вилна зона Жасмин, Китен

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.05.2021 до 30.09.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.