Нова активна понуда од Комплекс Галерија:

Еднодневен делничен пакет со појадок, ручек и вечера во комплекс Галерија, Копривштица!

Простанало време:
Цена: 1422ден.

Нова година во Копривштица Бугарија - Комплекс Галерија

Пакети со појадок и празнична новогодишна вечера во комплекс Галерија, Копривштица!Во центарот на градот Копривштица, зад костурницата, на плоштадот "20 април", ќе Ве пречека уникатниот комплекс "Галерија", место каде што се комбинираат во едно хармонијата и историјата на раскошниот преродбенски бит. Со величествените стенописи во ресторанот на комплексот, пред Вас оживуваат сцени од Априлското востание.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 9480 денари (154 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Празнична вечера на 31.12 со DJ, фолклорна програма и лотарија со награди
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 10744 денари (174 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Четири ноќевања
 • Четири појадоци
 • Празнична вечера на 31.12 со DJ, фолклорна програма и лотарија со награди
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 12008 денари (195 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Пет ноќевања
 • Пет појадоци
 • Празнична вечера на 31.12 со DJ, фолклорна програма и лотарија со награди
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

***Мени 31.12.2018г.: Салата, Две предјадења, Главно јадење, Десерт, Мезе, 100мл. БГ алкохол, вода, 1 безалкохолен пијалок

Комплекс Галерија се состои од ресторан со 200 места, коктел бар со 60 места, ноќен клуб 200 места и хотлски дел за 50 гости. Комплексот е едно од најдобрите места во Копривштица!
Ресторанот е насликан со моменти од Априлското востание и енајголем во регионот.
Погоден е за свадби, крштевки, родендени, имендени и други поводи.Организира рекреативни тематски забави со жива музика и DJ.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно без исхрана.
 • Деца од 6 до 11.99 год. доплаќаат 75% од цената на избраниот пакет на рецепција.
 • Трет возрасен купува Ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 28 декември 2018 год. до 02 јануари 2019 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација во хотелот пред купување на ваучер, на телефон: +359 888/57 72 57.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Галерија

2077, Копривштица, Р. Бугарија
Ул. 24-ти Март
Тел: +******
Email: [email protected]
Website:www.galeria-koprivshtica.com

ВИП Понудата е обезбедена од комплекс Галерија, Копривштица!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 28.12.2018 до 02.01.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.