Велигден во Копривштица Бугарија - Комплекс Галерија

Тридневен Велигденски пакет со појадок и вечера во комплекс Галерија, Копривштица!Во центарот на градот Копривштица, зад костурницата, на плоштадот "20 април", ќе Ве пречека уникатниот комплекс "Галерија", место каде што се комбинираат во едно хармонијата и историјата на раскошниот преродбенски бит. Со величествените стенописи во ресторанот на комплексот, пред Вас оживуваат сцени од Априлското востание.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 5609 денари (91 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

Понудата е валидна за сместување од недела до четврток. За сместување за петок и сабота се доплаќа 2.5 € на човек на ден

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Внатрешен базен
 • Солна соба (една посета)
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Комплекс Галерија се состои од ресторан со 200 места, коктел бар со 60 места, ноќен клуб 200 места и хотлски дел за 50 гости. Комплексот е едно од најдобрите места во Копривштица!
Ресторанот е насликан со моменти од Априлското востание и енајголем во регионот.
Погоден е за свадби, крштевки, родендени, имендени и други поводи.Организира рекреативни тематски забави со жива музика и DJ.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 3.99 год. се сместуваат бесплатно без исхрана.
 • Деца над 4 год. или трет возрасен на дополнително легло плаќаат 70% од цената на Ваучерот на рецепција.
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 26 до 29 април 2019 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација во хотелот пред купување на ваучер, на телефон: +359 888/57 72 57.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Галерија

2077, Копривштица, Р. Бугарија
Ул. 24-ти Март
Тел: +******
Email: [email protected]
Website:www.galeria-koprivshtica.com

ВИП Понудата е обезбедена од комплекс Галерија, Копривштица!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 26.04.2019 до 26.05.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.