Нова активна понуда од Комплекс Галерија:

Еднодневен делничен пакет со појадок, ручек и вечера во комплекс Галерија, Копривштица!

Простанало време:
Цена: 1422ден.

Нова година во Копривштица Бугарија - Комплекс Галерија

Пакети со појадок и вечера во комплекс Галерија, Копривштица!Во центарот на градот Копривштица, зад костурницата, на плоштадот "20 април", ќе Ве пречека уникатниот комплекс "Галерија", место каде што се комбинираат во едно хармонијата и историјата на раскошниот преродбенски бит. Со величествените стенописи во ресторанот на комплексот, пред Вас оживуваат сцени од Априлското востание.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 9480 денари (154 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Две ноќевања
 • Два појадоци
 • Две вечери, од кои една празнична вечера на 31.12 со жива музика
 • Внатрешен базен
 • Џакузи
 • Сауна
 • Парна бања
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 11060 денари (179 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Три вечери, од кои една празнична вечера на 31.12 со жива музика
 • Внатрешен базен
 • Џакузи
 • Сауна
 • Парна бања
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 12324 денари (200 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Четири ноќевања
 • Четири појадоци
 • Четири вечери, од кои една празнична вечера на 31.12 со жива музика
 • Внатрешен базен
 • Џакузи
 • Сауна
 • Парна бања
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 13904 денари (225 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Пет ноќевања
 • Пет појадоци
 • Пет вечери, од кои една празнична вечера на 31.12 со жива музика
 • Внатрешен базен
 • Џакузи
 • Сауна
 • Парна бања
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Комплекс Галерија се состои од ресторан со 200 места, коктел бар со 60 места, ноќен клуб 200 места и хотлски дел за 50 гости. Комплексот е едно од најдобрите места во Копривштица!
Ресторанот е насликан со моменти од Априлското востание и енајголем во регионот.
Погоден е за свадби, крштевки, родендени, имендени и други поводи.Организира рекреативни тематски забави со жива музика и DJ.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 3.99 год. се сместуваат бесплатно без исхрана.
 • Деца од 4 до 12 год. на дополнително легло плаќаат 70% од цената на Ваучерот на рецепција.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 29 декември 2020 г. до 02 јануари 2021 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Потребна е претходна хотелска резервација во хотелот пред купување на ваучер, на телефон: +359 888/57 72 57.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Галерија

2077, Копривштица, Р. Бугарија
Ул. 24-ти Март
Тел: +******
Email: [email protected]
Website:www.galeria-koprivshtica.com

ВИП Понудата е обезбедена од комплекс Галерија, Копривштица!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.12.2020 до 02.01.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.