Одмор во Копривштица - Куќа за гости "Red House"

Наем на куќа за до десет лица со појадок во Red House, КопривштицаКомплекс Red House се наоѓа во прекрасниот град со позната преродбеничка архитектура – Копривштица, на околу 100 км од Софија. Во Комплекс Red House ќе уживате во неверојатна комбинација на луксуз и автентична атмосфера. Копривштица ќе Ве завладее со своите калдрмени улички и високи плетови, овде ќе се потопите во бугарската историја и ќе се насладите на еден незаменлив одмор во чистиот воздух на планината Средна Гора.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 14220 денари (230 €)
ВИП ваучерот е за до 10 гости и вклучува:

 • Една ноќевање за 8 + 2 во вила за 10 гости
 • Еден појадок
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса, туристичко осигурување и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 15800 денари (256 €)
ВИП-ваучер е за до 10 гости и вклучува:

 • Една ноќевање за 8 + 2 во вила за 10 гости
 • Еден појадок
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса, туристичко осигурување и ДДВ

Комплексот Red House ги сместува своите гости во 2 куќи. Куќа 1 располага со два двоспални апартмани, дневна со кауч на  растегнување и можност за дополнително сместување на возрасен или две деца (8 + 4).
Куќа 2 располага со 1 двоспален апартман, дневна со кауч на  растегнување и можност за дополнително сместување на возрасен или две деца, както и две двојни соби со општ санитарен јазол. (8 + 2).
Сите соби имаат големи кревети. Во двете куќи  има 32 "LCD телевизори, Wi-Fi, бања, тоалет, бесплатни тоалети. На располагање на гостите се меана со кујнско катче, камин, телевизор, безплатен Wi-Fi на територията на комплексот; Постои можност да нарачате храна и пијалаци со претходна нарачка.
Комплексот исто така има скара дневна со камин, ТВ, Wi-Fi.

Услови на понудата

 • Ваучерот змора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 20 октомври 2020 г. до 31 мај 2021 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 889/833 338.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите резервацијата со диктирање на бројот на ваучерот по телефон: +359 889/833 338.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости "Red House"

гр. Копривштица
ул. „Петко Калев“ № 3-5
Тел: +359 889 833 338
е-mail: [email protected]
Facebook: www.facebook.com/RedHouseKoprivshtitsa/

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Red House, Копривштица

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.10.2020 до 31.05.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.