Релаксација на планина во село Лештен - Куќа за гости Родопски кат

Еднодневен пакет со појадок + во Куќа за гости Родопски кат, с. ЛештенКуќа за гости Родопски Кат е прекрасен избор за сместување во туристичкото село Лештен, како за гости кои патуваат деловно, така и за туристи кои од задоволство ги посетуваат селото и регионот. „Родопски Кат“ има импресивна база и нуди многу добро сместување, одлична кујна, професионална услуга и широк спектар на услуги за да се обезбеди целосна релаксација и пријатен престој дури и за гости со највисоки барања. Исто така ние посветуваме посебно внимание на семејствата со деца.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1232 денари (20 €)
Ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за сместување од недела до четврток)

 • Еднo ноќeвање во двокреветна стандардна соба
 • Еден појадок
 • Користење на базен
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 1454 денари (23 €)
Ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за сместување во петок и сабота)

 • Еднo ноќeвање во двокреветна стандардна соба
 • Еден појадок
 • Користење на базен
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1485 денари (24 €)
Ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за сместување од недела до четврток)

 • Еднo ноќeвање во двокреветна соба делукс
 • Еден појадок
 • Користење на базен
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 1783 денари (28 €)
Ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за сместување во петок и сабота)

 • Еднo ноќeвање во двокреветна соба делукс
 • Еден појадок
 • Користење на базен
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

Куќа за гости Родопски Кат нуди сместување во 4 апартмани, од кои 2 луксузни и 2 обични, и 4 двокреветни луксузни соби, опремени со сите удобности.
Таверната на куќа за гости Родопски Кат има 80 места во нејзината главна сала, како и дополнителни места во летната градина. За целосен престој на своите гости куќа за гости Родопски Кат нуди прекрасно уреден надворешен простор со летен бар, отворен базен со дел за деца и лежалки околу неа, голема надворешно игралиште за деца, обезбедуван паркинг. Wi-Fi интернет е достапен во комплексот.
Двокреветни соби
Куќа за гости Родопски Кат има 2 стандардни и 2 двокреветни луксузни соби, од кои секоја има централно греење, подно греење, фотелја, приватна голема и пространа бања со туш и фен, веранда (само за луксузни соби), сателитска ТВ, клима, безжичен интернет врска
Исто така постои и заедничка веранда каде можете да уживате / уживате во зајдисонцето / волшебното зајдисонце /.
Луксузни апартмани
Достапни во куќа за гости Родопски Кат се четири луксузни апартмани, кои се состојат од спална соба и дневна соба со софи. Објектите во апартманите вклучуваат централно и подно греење, приватна бања со фен, сателитска ТВ, клима уред, мини-бар, безжична интернет-врска.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни во стандардна или луксузна двокреветна соба.
 • Сите соби имаат ТВ и интернет. Делукс собите имаат и балкони.
 • Едно дете под 6 години се сместува бесплатно на дополнителен кревет во соба со двајца возрасни.
 • За дете од 6 до 15 години, сместено на дополнително легло, доплаќа 50% од вредноста на ваучерот за избраната опција и се доплаќа  рецепцијата.
 • За дете над 15 години или трет возрасен на дополнително легло, се доплаќа 70% од вредноста на ваучерот за избраната опција се доплаќа на рецепцијата.
 • Малите домашни миленици (до 5 кг) се сместуваат бесплатно.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни на телефон: +359 877/661 612.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 877/661 612.
 • Валидност на ваучер: од 04 јануари до 31 мај 2022 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Погледнете ги сите правила и услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Родопски кат

Куќа за гости Родопски кат
с. Лештен, 
общ. Гърмен
Тел.: +359 ******
Е-mail: [email protected]
Website: rodopskikat.com

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Куќа за гости Родопски кат, с. Лештен!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 04.01.2022 до 31.05.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.