Eко одмор во Бугарија - Куќа за гости Родопски кат

Еднодневен пакет за наем на цела куќа за до 15 лица со појадок во Куќа за гости Родопски кат, с. ЛештенКуќа за гости Родопски кaт  е прекрасен избор за сместување во туристичкото село Лештен, како за гостите кои патуваат службено, така и за туристите кои за задоволство го посетуваат селото и регионот. „Родопско катче“ има импресивна база и нуди многу добри услови за сместување, одлична кујна, професионална услуга и широк спектар на услуги за да се обезбеди целосен одмор и пријатен престој дури и за гостите со највисоки барања. А посебно внимание посветивме на семејствата со деца.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 22436 денари (364 €)
Ваучерот е за ПЕТНАЕСЕТ лица и вклучува:

 • Еднo ноќeвање
 • Еден појадок
 • Употреба на скара на отворено
 • Користење на сауна, парна бања и џакузи
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

Куќа за гости Родопски Кат нуди сместување во 4 апартмани, од кои 2 луксузни и 2 обични и 4 двокреветни луксузни соби опремени со сите удобности.
Таверната на гостинската куќа Родопски Кат има 80 седишта во својата главна сала, како и дополнителни места во летната бавча. За целосен престој на своите гости, гостинската куќа Родопски Кат нуди прекрасно уреден надворешен простор со летен бар, надворешен базен со детски дел и лежалки до него, голем надворешен простор за деца, заштитен паркинг. Во комплексот е достапен Wi-Fi интернет.
Двокреветни соби
Куќата за гости Родопски Кат располага со 2 стандардни и 2 двокреветни делукс соби, од кои секоја има централно греење, подно греење, фотелја, приватна голема и пространа бања со туш и фен, веранда (само луксузни соби), сателитска ТВ, клима, безжичен интернет поврзување.
Има и заедничка веранда каде што можете да уживате / уживате во зајдисонцето / волшебното зајдисонце /.
Луксузни апартмани
Достапни во гостинската куќа Родопски Кат се четири луксузни апартмани, кои се состојат од спална и дневна со софи. Објектите во апартманите вклучуваат централно и подно греење, купатило со фен, сателитска ТВ, клима уред, мини-бар, безжична интернет конекција.

Услови на понудата

 • Ваучерот е за изнајмување на целата куќа, понудата важи минимум две ноќевања.
 • Сите соби имаат ТВ и интернет.
 • Мали домашни миленичиња (до 5 кг) се сместуваат бесплатно.
 • Сите доплати се вршат на рецепција на хотелот.
 • Пред да купите ваучер, проверете за слободни термини на телефон: +359 877/661 612.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер на телефон: +359 877/661 612.
 • Валидност на ваучер: од 18 мај до 31 август 2022 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Видете ги сите одредби и услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Родопски кат

Куќа за гости Родопски кат
с. Лештен, 
Р. Бугарија
Тел.: +359 ******
Е-mail: [email protected]
Website: rodopskikat.com

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Куќа за гости Родопски кат, с. Лештен!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.05.2022 до 30.09.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.