Одмор на Црно море во Лозенец - Куќа за гости Алтемдиа

Еднодневен пакет во Куќа за гости АлтемдиААко барате тивко, мирно и удобно катче во црноморското летувалиште Лозенец каде да се опуштите од динамиката на секојдневниот живот, тогаш Куќа за гости "АлтемдиА" е вашето место.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 727 денари (12 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за периодот од 09 до 30 јуни)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Интернет
 • Бесплатен паркинг
 • Слободна употреба на скара, маси и кујнски прибор
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1106 денари (18 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за периодот од 01 јули до 31 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Интернет
 • Бесплатен паркинг
 • Слободна употреба на скара, маси и кујнски прибор
 • Туристичка такса

Лоцирана на тивка и мирна уличка, на неколку метри од центарот на летувалиштето, на 50 метри од плажата Хасиенда, можете да се релаксирате и да уживате во Вашиот летен одмор.

  Семејна куќа "АлтемдиА" предлага соби за гости во Лозенец, на 60 километри јужно од градот Бургас. Секоја соба има: тераса, телевизор со кабелска телевизија, купатило, минибар, безжичен интернет, клима уред.

Услови на понудата

 • ВИП  Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 5 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • Сместувањето е по 14 часот. Можност за порано сместување по 11 часот само со претходен аранжман по телефон.
 • Домашни миленици не се дозволени.
 • Валидност на ваучер: од 09 јуни до 31 август 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефон: +359 883/42 66 21.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Алтемдиа

Куќа за гости АлтемдиА
с. Лозенец, р. Бугарија
Ул. Резваја №4
Tел: +359 ******
E-mail: [email protected]
Facebook: www.facebook.com/altemdia/
Website: www.altemdia.com


ВИП Понуда за летување на Црно море 2020 од Куќа за гости "АлтемдиА" Лозенец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.06.2020 до 31.08.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.