Одмор на Црно море во Лозенец - Хотел Хера, Лозенец

Еднодневен пакет со појадок во хотел Хера, Лозенец

Еднодневен пакет со појадок во хотел Хера, Лозенец

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок во хотел Хера, Лозенец(01-30.06)

Цена: 758 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во хотел Хера, Лозенец (01 - 30.09)

Цена: 853 ден.
Купете
Валидност 08.06.2021 - 30.09.2021
Цена на човек/ден 758.4 - 853.2 ден.ден/ човек
Местоположба Лозенец
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 5.99 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца над 6 години и трет возрасен плаќаат 50% од цената на пакетот.
 • Сите дополнителни плаќања се прават рецепција!
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 883 98 66 88.
 • Откако ќе го купите ваучерот, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го бројот на ваучерот на тел: +359 883 98 66 88.
 • Валидност на ваучерот: од 01 до 30 јуни и од 01 до 30 септември 2021 година.
 • Видете ги сите Општи услови.

Хотел Хера 
с. Лозенец , Р. Бугарија
Ул. Преображенска №13
E-mail: [email protected]
Тел: +359 883/ 98 66 88

ВИП Понудата за Црно море 2021 г. е обезбедена од Хотел Хера, Лозенец!

Еднодневен пакет со појадок во хотел Хера, Лозенец

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок во хотел Хера, Лозенец(01-30.06)

Цена: 758 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во хотел Хера, Лозенец (01 - 30.09)

Цена: 853 ден.
Купете
Валидност 08.06.2021 - 30.09.2021
Цена на човек/ден 758.4 - 853.2 ден.ден/ човек
Местоположба Лозенец
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 5.99 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца над 6 години и трет возрасен плаќаат 50% од цената на пакетот.
 • Сите дополнителни плаќања се прават рецепција!
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 883 98 66 88.
 • Откако ќе го купите ваучерот, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го бројот на ваучерот на тел: +359 883 98 66 88.
 • Валидност на ваучерот: од 01 до 30 јуни и од 01 до 30 септември 2021 година.
 • Видете ги сите Општи услови.

Хотел Хера 
с. Лозенец , Р. Бугарија
Ул. Преображенска №13
E-mail: [email protected]
Тел: +359 883/ 98 66 88

ВИП Понудата за Црно море 2021 г. е обезбедена од Хотел Хера, Лозенец!

Семеен хотел "Хера" се наоѓа на јужниот брег на Црното Море во живописното летувалиште Лозенец. Хотелот има пет апартмани - декорирани и опремени за да обезбедат пријатна атмосфера за гостите.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 758 денари (12 €)
ВИП ваучерот е за едни лице и вклучува:

(важи за сместување од 01 до 30 септември)

 • Едно ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 853 денари (14 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за сместување од 01 дo 30 јуни)

 • Едно ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

Двособен апартман - дневна соба, спална соба, сопствена бања, купатило. Опремени со климатизација, фрижидер, надворешни ролетни, кабловска телевизија, интернет.
Гарсоњера - спална, бања, мокро просторија, клима уред, телевизор, кабелска ТВ, фрижидер, надворешни ролетни.

Ресторанот Хера има 40 места со климатизација и уште 20 места во пријатна градина пред хотелот. Ресторанот нуди пријатна атмосфера каде што можете да уживате во нашите вкусни јадења по атрактивни цени. Постои надворешна скара за гостите на хотелот.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 5.99 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца над 6 години и трет возрасен плаќаат 50% од цената на пакетот.
 • Сите дополнителни плаќања се прават рецепција!
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 883 98 66 88.
 • Откако ќе го купите ваучерот, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го бројот на ваучерот на тел: +359 883 98 66 88.
 • Валидност на ваучерот: од 01 до 30 јуни и од 01 до 30 септември 2021 година.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Хера, Лозенец

Хотел Хера 
с. Лозенец , Р. Бугарија
Ул. Преображенска №13
E-mail: [email protected]
Тел: +359 883/ 98 66 88

ВИП Понудата за Црно море 2021 г. е обезбедена од Хотел Хера, Лозенец!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 08.06.2021 до 30.09.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.