Велигден во Тројан Бугарија - Парк хотел Тројан

Дводневен или тридневен пакет со појадок и празнична Велигденска вечера во Парк хотел Тројан и вечера во Парк Хотел ТројанПарк Хотел Тројан е дел од ланецот Пи Ес Хотели. Лоциран e на 500 метри од центарот на градот Тројан меѓу живописен рид во парк "Капинчо". Вгнезден меѓу убава борова и букова шума, хотелот нуди неверојатна панорамска глетка кон градот и одлични услови за планински туризам, прошетки и екскурзии во природа, излети и скара, одлична комбинација за пријатен и незаборавен одмор далеку од метежот, стресот и напнатоста на динамичното секојдневие.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3444 денари (56 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Два појадоци
 • Една вечера по тристепено мени
 • Една празнична вечера
 • Внатрешен базен
 • 10% попуст на цените за масажи
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 5024 денари (81 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Две вечери по тристепено мени
 • Една празнична вечера
 • Внатрешен базен
 • 10% попуст на цените за масажи
 • Интернет
 • Паркинг 
 • Туристичка такса и ДДВ

Хотелот ги пречекува своите гости со комфор, удобност и топлина, и ќе им понуди идеални услови за релаксација во секоја сезона од годината. Освен за комплетен одмор, Парк Хотел Тројан е погоден и за спроведување на бизнис настан или средба, незаборавна семејна или корпоративна прослава.

Парк Хотел Тројан располага со:

 • 21 двокреветни луксузни соби со екстра кревет - растеглива фотелјата и тераса / 2 од кои се спални, останатите се со поединечни кревети /.
 • 10 двокреветни луксузни соби / 5 од кои се спални, останатите се со поединечни кревети / со тераса.
 • 8 трокреветни стандардни соби со 3 основни легла и дополнително легло - растеглива фотеља.
 • 3 апартмани / 2 кревети со екстра кревет - тросед / со тераса.
 • 2 студија / 2 кревети со екстра кревет - тросед / со тераса.
 • 2 двокреветни стандардни соби со екстра кревет - растеглива фотеља.
 • 1 еднокреветна лукс соба / спална / со тераса.

Тројан е туристичко планинско гратче во Бугарија, се наоѓа во планински реон на 155 км растојание од Софија.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 3.99г. години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 11.99г. години плаќаат 12.5 € на база на пакетот.
 • Трет возрасен плаќа 20 € на база на пакетот.
 • Доплата за студио или апартман - 15 € на ден за просторија.
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 878/30 39 39.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 878/30 39 39.
 • Валидност на ваучер: од 13 до 17 април 2017 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Парк хотел Тројан

гр. Троjaн, Р. Бугарија
парк” Капинчо”
тел: +359 ****** 
email: 
[email protected]
website: www.phtroyan.net

ВИП Понудата е обезбедена од Парк хотел Тројан!

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 13.04.2017 до 17.04.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.