Летување на Црно море во Ахелој - Комплекс Марина Кејп

Еднодневен пакет за до четири лица во студио или апартман во комплекс Марина Кејп, АхелојКомплекс "Марина Кејп" се наоѓа на брегот на заливoт до град Ахелој - на минути пат од Сончев Брег, Несебар и Поморие, и само на 19 километри од аеродромот во Бургас. Се на едно место - Море под балконот, базени и паркови, мало пристаниште за јахти и рибарски чамци, сопствена плажа, СПА комплекс, спортски сали, ресторани, кафулиња, летна сцена, конференциска сала за бизнис форуми, семинари и градење на тим. Комплексот има фудбалско игралиште со природна трева и со размери 20 на 40 метри.

EДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1675 денари (27 €)
Важи за сместување од 
01 до 30 јуни
ВИП ваучерот е за двајца возрасни + дете до 18 год. и вклучува:

 • Eднo ноќeвање во студио
 • Користење на два базени со детски сектор
 • Бесплатни лежалки и чадор
 • Сопствена плажа
 • Паркинг место
 • Туристичка такса

EДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2244 денари (36 €)
Важи за сместување од 
01 до 30 јуни
ВИП-ваучер е за четири лица и вклучува:

 • Eднo ноќeвање во апартман
 • Користење на два базени со детски сектор
 • Бесплатни лежалки и чадор
 • Сопствена плажа
 • Паркинг место
 • Туристичка такса

EДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2560 денари (41 €)
Важи за сместување од 
01 јули до 31 август
ВИП ваучерот е за двајца возрасни + дете до 18 год. и вклучува:

 • Eднo ноќeвање во студио
 • Користење на два базени со детски сектор
 • Бесплатни лежалки и чадор
 • Сопствена плажа
 • Паркинг место
 • Туристичка такса

EДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3982 денари (64 €)
Важи за сместување од 
01 јули до 31 август
ВИП-ваучер е за четири лица и вклучува:

 • Eднo ноќeвање во апартман
 • Користење на два базени со детски сектор
 • Бесплатни лежалки и чадор
 • Сопствена плажа
 • Паркинг место
 • Туристичка такса

Марина Кејп е мал романтичен комплекс што може да ги задоволи високите критериуми на секој познавач на убавината и удобноста, но и на функционалноста и модерните технологии. Четирите делови на комплексот - Марината, Заливот, Кулата и Фарот, се поврзани со тивки улички, паркови со цвеќиња и овошки.

761 апартмани и студија - секој со уникатна атмосфера, удобно опремени со сите удобности и комуникации, што гарантира на гостите неприкосновено личен простор за мирен одмор, но и можност за брза реакција, ако сакате да не го прекинувате распустот, но и да сте во чекор со вашиот бизнис - во конференциски центар со главна сала за 350 луѓе и уште 6 сали од 50 до 150 луѓе.
Комплексот е достапен во текот на годината, апартманите, локалите и салите се со клима уред, насекаде има безжичен интернет.
Секоја сезона во Марина Кејп е совршено време за одмор - свежина во лето, топлина и комфор во зима. Совршениот одмор е загарантиран!

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Цената е за изнајмување просторија.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 888/18 81 98.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите вашата резервација на тел +359 88/ 18 81 98 на е-mail: [email protected] со следните податоци:
  • Код на ваучер
  • Датата, за која е направена резервацијата
  • На чие име е направена резервацијата
  • Тел. за врска
  • Рег. број на автомобил/ доколку го посетување со автомобил/ за издавање на пропусница за влез во комплексот.
 • Клиентите ќе добијат повратна информација во рок од 24 часа, која вклучува:
  • Број на студиото или апартманот
  • Од каде ќе ги подигнете клучевите и пропусницата за автомобилот.
  • Во кој час е сместувањето и кога е ослободувањето на просториите.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 30 август 2019 година
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Марина Кејп

Комплекс Марина Кејп****
Гр. Ахелој, Р. Бугарија
Тел: +******
Website: marinacape.com
E-mail: [email protected]

 

ВИП Понудата е обезбедена од Комплекс Марина Кејп, гр. Ахелој

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2019 до 30.08.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.