Летување на Црно море во Царево - Бунгалови Венера

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Бунгалови Венера, ЦаревоБунгалови Венера се изградени на површина од 3.9 хектари, и се наоѓаат на само 60 метри од Црно море во туристичкото гратче Царево, оддалечено 70 километри јужно од град Бургас.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 758 денари (12 €)
Вип ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двоен бунгалов
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Паркинг

Бунгалови Венера имаат ресторан со тераса на отворено, кој предлага традиционална бугарска кујна, прекрасни зелени површини и градина во комплексот. За гостите на бунгаловите има паркинг со доволно места. Во бунгаловите има на располагање: телевизор, фрижидер, интернет, веранда и секое од бунгаловите е со сопствен санитарен јазол.
Туристичкото гратче Царево е лоцирано на два мали живописно полуострови, издадени навнатре во Црното море. Се наоѓа на 70 километри јужно од град Бургас. Во 1882 година градот бил опожарен и изграден повторно.
Царево нуди многу атракции, пријатна атмосфера, гостопримство и беспрекорна услуга. Многу пријатни се вечерните прошетки покрај Црното море, во градскиот крајбрежен парк или во заливот, каде се наоѓа црквата "Успение Богородично".

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е по лице, при сместени двајца возрасни во двоен бунгалов.
 • За доплатата за деца и возрасни сместени на дополнително легло треба да се сврзете со телефонот за резервации.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Во цената не е вклучена туристичка такса на општина Царево.
 • Валидност на ваучер: од 28 август до 15 септември 2016 година.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми и места на тел: +359 888/ 62 43 43.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 888/ 62 43 43.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Бунгалови Венера

гр. Царево, Р. Бугарија
на 1 км од кампинг Арапја
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]


ВИП Понудата за Црно море 2017 е обезбедена од нашиот партнер - Бунгалови Венера.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 28.08.2017 до 15.09.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.