Летување на Црно море во Царево - Бунгалови Венера

Еднодневен пакет за две или четири лица во Бунгалови Венера, ЦаревоБунгалови Венера се изградени на површина од 3.9 хектари, и се наоѓаат на само 60 метри од Црно море во туристичкото гратче Царево, оддалечено 70 километри јужно од град Бургас.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1106 денари (18 €)
(важи за периодот од 15 до 30 јуни и од 01 до 15 септември)
Вип ваучерот е за двајца возрасни + 1 дете и вклучува:

 • Ноќевање во двоен бунгалов /2+1/
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1738 денари (28 €)
(важи за периодот од 
15 до 30 јуни и од 01 до 15 септември)
Вип ваучерот е за четири возрасни + 1 дете и вклучува:

 • Ноќевање во бунгалов за четири лица /4+1/
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1264 денари (20 €)
(важи за периодот од 01 јули 
до 31 август)
Вип ваучерот е за двајца возрасни + 1 дете и вклучува:

 • Ноќевање во двоен бунгалов /2+1/
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1896 денари (30 €)
(важи за периодот од 
01 јули до 31 август)
Вип ваучерот е за четири возрасни + 1 дете и вклучува:

 • Ноќевање во бунгалов за четири лица /4+1/
 • Интернет
 • Паркинг

Бунгалови Венера имаат ресторан со тераса на отворено, кој предлага традиционална бугарска кујна, прекрасни зелени површини и градина во комплексот. За гостите на бунгаловите има паркинг со доволно места. Во бунгаловите има на располагање: фрижидер, интернет, веранда и секое од бунгаловите е со сопствен санитарен јазол.
Туристичкото гратче Царево е лоцирано на два мали живописно полуострови, издадени навнатре во Црното море. Се наоѓа на 70 километри јужно од град Бургас. Во 1882 година градот бил опожарен и изграден повторно.
Царево нуди многу атракции, пријатна атмосфера, гостопримство и беспрекорна услуга. Многу пријатни се вечерните прошетки покрај Црното море, во градскиот крајбрежен парк или во заливот, каде се наоѓа црквата "Успение Богородично".

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Во цената не е вклучена туристичка такса на општина Царево 0.50 € на човек на ден..
 • Валидност на ваучер: од 15 јуни до 15 септември 2019 година.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми и места на тел: +359 888/ 62 43 43.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 888/ 62 43 43.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Бунгалови Венера

гр. Царево, Р. Бугарија
на 1 км од кампинг Арапја
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]


ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од нашиот партнер - Бунгалови Венера.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.07.2019 до 15.09.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.