Летен одмор во Царево - Бунгалови Венера

Еднодневен пакет со или без исхрана за целото лето во Бунгалови Венера, ЦаревоБунгалови Венера се изградени на површина од 3.9 хектари, и се наоѓаат на само 60 метри од Црно море во туристичкото гратче Царево, оддалечено 70 километри јужно од град Бургас.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 632 денари (10 €) - 50% = 316 денари (5 €)
Вип ваучерот е за еден човек и вклучува:
Важи за периодот од 15 јуни до 06 јули и од 29 август до 15 септември

 • Ноќевање во двоен бунгалов или апартман
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 948 денари (15 €) - 50% = 474 денари (7.5 €)
Вип ваучерот е за еден човек и вклучува:
Важи за периодот од 15 јуни до 06 јули и од 29 август до 15 септември

 • Ноќевање во двоен бунгалов или апартман
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1390 денари (22 €) - 50% = 695 денари (11 €)
Вип ваучерот е за еден човек и вклучува:
Важи за периодот од 15 јуни до 06 јули и од 29 август до 15 септември

 • Ноќевање во двоен бунгалов или апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 948 денари (15 €) - 50% = 474 денари (7.5 €)
Вип ваучерот е за еден човек и вклучува:
Важи за периодот од 07 јули до 28 август

 • Ноќевање во двоен бунгалов или апартман
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1138 денари (18 €) - 50% = 569 денари (9 €)
Вип ваучерот е за еден човек и вклучува:
Важи за периодот од 07 јули до 28 август

 • Ноќевање во двоен бунгалов или апартман
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВНАТА ПАКЕТ: 1643 денари (26 €) - 50% = 822 денари (13 €)
Вип ваучерот е за еден човек и вклучува:
Важи за периодот од 07 јули до 28 август

 • Ноќевање во двоен бунгалов или апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Паркинг

Бунгалови Венера имаат ресторан со тераса на отворено, кој предлага традиционална бугарска кујна, прекрасни зелени површини и градина во комплексот. За гостите на бунгаловите има паркинг со доволно места. Во бунгаловите има на располагање: телевизор, фрижидер, интернет, веранда и секое од бунгаловите е со сопствен санитарен јазол.
Туристичкото гратче Царево е лоцирано на два мали живописно полуострови, издадени навнатре во Црното море. Се наоѓа на 70 километри јужно од град Бургас. Во 1882 година градот бил опожарен и изграден повторно.
Царево нуди многу атракции, пријатна атмосфера, гостопримство и беспрекорна услуга. Многу пријатни се вечерните прошетки покрај Црното море, во градскиот крајбрежен парк или во заливот, каде се наоѓа црквата "Успение Богородично".

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е по лице, при сместени двајца возрасни во двоен бунгалов или сместени четири лица во апартман.
 • Прво дете до 6,99 г. на дополнително легло со двајца возрасни - БЕСПЛАТНО.
 • Второ дете до 6,99 г. на дополнително легло плаќа 50% од цената за возрасен на ден.
 • Прво дете од 7 до 13,99 год. на дополнително легло плаќа 50% од цената за возрасен на ден.
 • Возрасен на дополнително легло плаќа 70% од цената на редовното легло.
 • Еден возрасен и 2 деца, сместени во Двокреветна соба - децата плаќаат 50% од цената за редовно легло.
 • Единечно сместување во двокреветна соба – се доплаќа 70% над цената на редовното легло.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Во цената не е вклучена туристичка такса на општина Царево.
 • Валидност на ваучер: од 15 јуни до 15 септември 2016 година.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми и места на тел: +359 889/56 79 99.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 889/56 79 99.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Бунгалови Венера

гр. Царево, Р. Бугарија
на 1 км од кампинг Арапја
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]ВИП Понудата за Црно море 2016 е обезбедена од нашиот партнер - Бунгалови Венера.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.06.2016 до 15.09.2016

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.