Летување во Черноморец - Семеен Хотел Анди - Черноморец

Еднодневен пакет со појадок и вечера за целата летна сезона во Семеен Хотел Анди, ЧерноморецХотел Aнди се наоѓа во туристичкото гратче на брегот на Црното море - Черноморец и за своите гости предлага двокреветни соби и апартмани.

Собите и апартманите во хотел Анди располагаат со сопствена бања, клима уред, мини бар, телефон, кабловска телевизија, балкон. Хотел Анди, Черноморец располага со паркинг, како и со ресторан. Во сите соби има клима уред.

Слободни места има за периодот по 16 август!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1264 денари (20 €) - 50% = 632 денари (10 €) - Распродаден
(Важи за сместување од 15 мај до 30 јуни 2017)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Пинг понг
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1770 денари (28 €) - 50% = 885 денари (14 €)
(Важи за сместување од 01 јули до 31 август 2017)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Пинг понг
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1390 денари (22 €) - 50% = 695 денари (11 €)
(Важи за сместување од 01 до 30 септември 2017)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Пинг понг
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса

 

Едно прекрасно катче крај морето, каде што без оглед на сезоната, морскиот ветрец и мирисот на море остануваат.
Место каде што ќе заборавите на секојдневните грижи, уживајќи во вечерниот морски ветрец во летната градина ресторан "Анди" или во комфорниот амбиент на собите во Хотел "Анди".

Чермоморец се наоѓа на 25 километри југоисточно од градот Бургас, на јужното крајбрежје на Црното Море. Од стари времиња Грците го нарекувале "Агиос Никас", или"Свети Никола".
Близу десеткилометровата плажа е поделена на четири плажи. Тие се Централната плажа, залив "Вромос" кампинг "Градина" и кампинг "Черноморец". Секоја од плажите е уникатна и различна на свој начин.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 4 години - бесплатно ноќевање, но без дополнителен кревет и без вклучен појадок.
 • Деца од 4 до 12 години плаќаат 5 € само за ноќевање на дополнително легло или 10 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 30 септември 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 897/22 50 22.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен Хотел Анди - Черноморец

Хотел "Анди"
Гр. Черноморец, Р. Бугарија 
Ул. Тракија №6 
Моб: +359 ******

ВИП Понудата за Црно море 2017 е обезбедена од Семеен Хотел Анди, Черноморец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.07.2017 до 30.09.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.