Летување во Черноморец - Семеен Хотел Анди - Черноморец

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Семеен Хотел Анди, ЧерноморецХотел Aнди се наоѓа во туристичкото гратче на брегот на Црното море - Черноморец и за своите гости предлага двокреветни соби и апартмани.

Собите и апартманите во хотел Анди располагаат со сопствена бања, клима уред, мини бар, телефон, кабловска телевизија, балкон. Хотел Анди, Черноморец располага со паркинг, како и со ресторан. Во сите соби има клима уред.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP  цена: 790 денари (13 €)
(Важи за сместување од 01 до 30 јуни и од 01 до 15 септември)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок на шведска маса
 • Една вечера на тристепено мени
 • Пинг понг
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP  цена: 1027 денари (16 €)
(Важи за сместување од 
01 јули до 31 август)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

Ноќевање во двокреветна соба
Еден појадок 
на шведска маса
Една вечера на тристепено мени
Пинг понг
Интернет Wi-Fi
Туристичка такса

Едно прекрасно катче крај морето, каде што без оглед на сезоната, морскиот ветрец и мирисот на море остануваат.
Место каде што ќе заборавите на секојдневните грижи, уживајќи во вечерниот морски ветрец во летната градина ресторан "Анди" или во комфорниот амбиент на собите во Хотел "Анди".

Чермоморец се наоѓа на 25 километри југоисточно од градот Бургас, на јужното крајбрежје на Црното Море. Од стари времиња Грците го нарекувале "Агиос Никас", или"Свети Никола".
Близу десеткилометровата плажа е поделена на четири плажи. Тие се Централната плажа, залив "Вромос" кампинг "Градина" и кампинг "Черноморец". Секоја од плажите е уникатна и различна на свој начин.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 4 години - бесплатно ноќевање, но без дополнителен кревет и без вклучен појадок.
 • Деца од 4 до 12 години плаќаат 10 € на ден за сместување во јуни и септември и 12.5 € за сместување во јули и август.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 15 септември 2019 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 897/22 50 22.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен Хотел Анди - Черноморец

Хотел "Анди"
Гр. Черноморец, Р. Бугарија 
Ул. Тракија №6 
Моб: +359 ******

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од Семеен Хотел Анди, Черноморец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.07.2019 до 15.09.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.