Одмор во Златни песоци, Бугарија - Хотелски комплекс Арена Мар****

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на внатрешен базен во Хотелски комплекс Арена Мар****Хотелски комплекс Арена Мар 4 * е лоциран во одморалиштето Златни Песоци - на 150 метри од плажаата и на 250 метри од центарот на одморалиштето.

Изграден во 2015 година хотелот е лоциран на 5 спрата со 2 лифтови.
Хотелот располага со 200 соби, пространа удобно фоаје со рецепција, Wi-Fi (бесплатен пристап во фоајето), ресторани - главна сала и пространа отворена тераса, барови - лоби бар и бар базен, внатрешен и надворешен базен, детско катче и паркинг.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2275 денари (36 €) - 50% = 1138 денари (18 €)
ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во двојна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на внатрешен базен
 • Интернет во фоајето на хотелот
 • Туристичка такса

СМЕСТУВАЊЕ Во двојни соби - максимум 2 + 1, собите се опремени со фрижидер, клима, сеф (со доплата), кабловска телевизија, Wi-Fi (со доплата), телефон, бања или туш, фен во бањата и балкон.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи за еден човек при двојно сместување.
 • Доплата за поединечно сместување – 6 €.
 • Деца од 0 до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 2 до 11,99 години на дополнително легло уживаат 50% попуст.
 • Сите партиципации и доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на понудата: од 10 декември 2015 год. до 15 јануари 2016 година.
 • Понудата не важи за 24-25.12.2015, 31.12.2015 год. и 01.01.2016 год.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на телефони: +359 878 73 75 31, +359 878 73 75 29 и +359 52 355310.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотелски комплекс Арена Мар****

Комплекс Златни песоци, Р. Бугарија
Тел: +359 ******
Тел: +359 
******
Тел: +359 
52 355310
Email: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена од Хотелски комплекс Арена Мар****

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 10.12.2015 до 15.01.2016

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.