Летување во Златни песоци, Бугарија - Хотелски комплекс Арена Мар****

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотелски комплекс Арена Мар****Хотелски комплекс Арена Мар 4 * е лоциран во одморалиштето Златни Песоци - на 150 метри од плажаата и на 250 метри од центарот на одморалиштето.

Изграден во 2015 година хотелот е лоциран на 5 спрата со 2 лифтови.
Хотелот располага со 200 соби, пространа удобно фоаје со рецепција, Wi-Fi (бесплатен пристап во фоајето), ресторани - главна сала и пространа отворена тераса, барови - лоби бар и бар базен, внатрешен и надворешен базен, детско катче и паркинг.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1880 денари (30 €)
ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во двојна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Внатрешен топол базен
 • Надворешен базен
 • Сауна, џакузи и парна бања
 • Интернет во фоајето на хотелот
 • Туристичка такса

СМЕСТУВАЊЕ Во двојни соби - максимум 2 + 1, собите се опремени со фрижидер, клима, сеф (со доплата), кабловска телевизија, Wi-Fi (со доплата), телефон, бања или туш, фен во бањата и балкон.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи за еден човек при двојно сместување.
 • СМЕСТУВАЊЕ Во двојни соби - максимум 2 + 1.
 • Деца до 5.99  години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 11,99 години на дополнително легло уживаат 50% попуст.
 • Доплата за сместување во единечна соба - 6 €.
 • Доплата за користење на платен паркинг - 5 € на ден на автомобил.
 • Сите партиципации и доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на понудата: од 18 до 30 јуни 2016 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на телефони: +359 878 73 75 31, +359 878 73 75 29 и +359 52 355310.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотелски комплекс Арена Мар****

Комплекс Златни песоци, Р. Бугарија
Тел: +359 ******
Тел: +359 
******
Тел: +359 
52 355310
Email: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена од Хотелски комплекс Арена Мар****

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 18.06.2015 до 30.06.2016

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

All Inclusive програмата вклучува исхрана на шведска маса:
Појадок: 07:30-10:00
Ручек: 12:00-14:00
Вечера: 18:00-20:30
Попладневно кафе (чај), слатки од 15:00-17:00
Бугарски алкохол од 10:30-22:30 на лоби бар