All inclusive на Црно море во Златни песоци - Хотел Луна - Златни песоци

Еднодневен пакет со појадок и вечера или на база All Inclusive во Хотел Луна****, Златни песоциЧетириѕвездниот Хотел "Луна" се наоѓа во северниот дел на Златни Песоци, на 50 метри од плажите на Црно море и на 500 метри од центарот на одморалиштето. Заобиколен од свежината на природен шумски парк, и истовремено во непосредна близина на прекрасната плажа, хотелот "Луна" е одличен избор за Вашиот првокласен одмор. Целосно реновиран во 2003 година, хотелот на седум спрата ќе ве фасцинира со својот стил, угостителство и професионална услуга.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1738 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба (макс. капацитет 3 лица)
 • Еден појадок
 • Една вечера со вклучени бугарски алкохолни пијалоци
 • Една делумна масажа за целиот престој
 • Внатрешен и и надворешен базен, чадори и лежалки на базените
 • Wi-Fi безжичен интернет во лобито на хотелот
 • 25% попуст на сите балнео и СПА процедури

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2654 денари (43 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба (макс. капацитет 3 лица)
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Една делумна масажа за целиот престој
 • Внатрешен и и надворешен базен, чадори и лежалки на базените
 • Wi-Fi безжичен интернет во лобито на хотелот
 • 25% попуст на сите балнео и СПА процедури

* ​Секој гостин со ваучер добива една од следните масажи :

 • Делумна рачна масажа
 • Делумна ароматична масажа
 • Делумна масажа со чоколадо
 • Делумна масажа со мед

Хотелот располага со 271 удобно опремени соби и апартмани со поглед кон морето или паркот.
Сите соби се со балкон, модерно и удобно опремени. Опремени се со индивидуален клима уред, сателитска ТВ, телефон, минибар, бања (со када или туш кабина), фен. Сите простории располагаат со две поединечни кревети кои постои можност да се соберат во еден голем кревет, тип спална.
Прекрасната комбинација од величествените блиски ридови и четири километарската раскошна плажа со златен песок создава рај за вашиот одмор. Гостите овде се опкружени со широк спектар на активности за забава и спортски објекти за комплетен одмор / тениски игралишта, водни спортови, базени /, одлични ресторани, барови.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи за еден човек, при сместени двајца возрасни, при минимум две ноќевања.
 • Дете до 11 години вкл. на дополнително легло во соба на родителите - бесплатно
 • Трет возрасен на дополнително легло плаќа 80% од цената на ноќевање.
 • Доплата за единечно користење на соба + 25% од цената на ноќевање.
 • Паркингот на хотелот е со доплата – 5 € на ден / местата се ограничени /
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на понудата: од 08  мај до 16 мај 2017 година.
 • Потребна е претходна резервација на тел: +359 52/35 56 36; +359 52/355 151; +359 879 40 87 86.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Луна - Златни песоци

Хотел "Луна"
Комплекс Златни Песоци
Тел: ******
Тел: ******
Моб: ******
Email: [email protected]
Facebook:
Хотел Луна 
Website: www.hotelluna.bg
 
ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Луна**** Златни песоци

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 08.05.2017 до 16.05.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

All inclusive – Hotel Luna 2017

07:30-10:30 – Појадок на шведска  маса, вкл. кафе, чај, млеко, post-mix сок, вода;
12:00-14:00 – Ручек на шведска маса, вкл. вода, post-mix безалкохолни пијалоци; вино, наливно пиво; топли пијалоци (кафе, чај, капучино, какао)
15:00-16:00 – Попладневна ужина (ужинки, сендвичи, сладолед), вкл. post-mix безалкохолни пијалоци; вино, наливно пиво;
18:00-21:00 – Вечера на шведска маса, вкл. вода, post-mix безалкохолни пијалоци.; бугарски алкохолни пијалоци (вотка, џин, коњак, ликер, мента, мастика), вино, наливно пиво, топли пијалоци (кафе, чај, капучино, какао)
10:00-18:00 – Пијалоци на Лоби Бар/ Pool Bar, вкл. вода, post-mix безалкохолни пијалоци;  вино, наливно пиво, кафе, чај
18:00-22:00 – Пијалоци на Лоби Бар/Pool Bar, вкл. вода, post-mix безалкохолни пијалоци;  вино, наливно пиво, кафе, чај, бугарски алкохолни пијалоци (вотка, џин, коњак, ликер, мента, мастика)
22:00-24:00 – Пијалови во Ноќен Клуб, вкл. вода, post-mix безалкохолни пијалоци;  вино, наливно пиво, кафе, чај, бугарски алкохолни пијалоци (вотка, џин, коњак, ликер, мента, мастика